Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
satou
Gerçek Adsatou chan
Meslekneet
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
tşk Miles&Smiles kredi kartı olarak geçiyor galiba :( normal kart olsa... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
thy tk no ne demek. mil dönüştür programı var kayıt olcam tk no yu bilmiyorum (moneyclub kart no ile)... Mesaja git »
400 tl kadar monitor tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bu monitörü aldım yeni güzel 370tl va panel 21,5 inç https://www.webdenal.com/viewsonic-va2265sm-3-led-1920x1200-5ms-analog-dvi-siyah_822634.html?ref... Mesaja git »
bu monitör alsam mı max 450tl tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
almaya karar verip şipariş verdim. ghosting oluyor mu (rahatsız edicek seviyede) va panel kullanıyorsun galiba... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Samsung S24D330H 59,9 cm 24 inç TFT 16: 9 250 cd/m2 1 bitmeden yakala EUR 109,00 bitmeden yakala fırsatında alınca sorunsuz gelirmi türkiye ye ht... Mesaja git »
bu monitör alsam mı max 450tl tavsiye konusunu başlattı (5 ay önce)
internette dolaşmak ve film dizi izlemek için alıyorum max 450 monitör tavsiye edebilirmisiniz. yoksa bunu alsam mı VIEWSONIC VA2265SM-3, 21.5'&#... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bugün alışveriş yaptım Haz 23-Tem 31 tarihleri arasında teslim edilecek diyor Sipariş edildi May 27 Kargoya verileceği tarih: Tem 25 çok g... Mesaja git »
bilgi için sağol bekleyen işlemlerde para görünüyor. daha erken para yatma durumu varmı yoksa süreyi bekleyip iptal olmasını beklicez... Mesaja git »
hocam amazon aradı bankayla konuşun dedi. bankayı aradım daha işlem gerçekleşmemiş dedi. iade talep edin dedi sen konuştunmu amazon veya bankayla n... Mesaja git »
amazon.de den ürün satın aldım kargoya hazırlanıyor yazıyordu para çekmiş hesabımdan sonra iptal et dedim ürünler iptal edildi para hesabıma yatmadı ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
neet

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109