Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fayda-i maksimize
Gerçek AdKAAN
Doğum Tarihi10 Haziran 1991
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İyi günler anakartı yanık z2 ye ikinci el anakart buldum taktım fakat anakartta ekran pin kilidi var. Eski sahibinden bilmiyor pimi bu konuda yardımcı... Mesaja git »
Sony mdr ex155ap 39 tl (20 nisanda geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kulaklıgin iç kısmındaki filtrede delik var sizin aldığınız nasıl?... Mesaja git »
***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
İyi günler. İkinci el temiz 575 TL ye buldum. IMEI kayıtlı. Fakat bu modelde de mi 5 için ilan jdi LG panel olayı gibi tianmo veya adını hatırlamadığı... Mesaja git »
1 Aylık Motorola Z2 Play + Jbl hoparlör 24 Ay Lenovo Garantili başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Çok pardon hocam bir anlık dikkatsizligime denk gelmiş. Postu siliyorum.... Mesaja git »
Kandıra'da 23 sene yaşadım. Kara denize kıyısı olan küçük bir ilçe. Şehir merkezi küçüktür. Gezilecek bir yer yok yani. Eskiden kandıra kışlası bü... Mesaja git »
celp grubu 1 hocam... Mesaja git »
askere fazla bişey götürmeyin orada veriyorlar diyorlar. ben yine de sivasa termal içlik ile termal çorap götürmak istiyorum. acaba renk fark eder mi?... Mesaja git »
benimde aynı hocam. Hakkımızda hayırlısı olsun.... Mesaja git »
Esas birlik:5 İNCİ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ HD.EĞT.TB. 3 ÜNCÜ HD.EĞT.BL. / SİVAS MERKEZ Eğitim birliğide aynı. H.D ne oluyor? Bu kış çok soğuk geçecek.... Mesaja git »
En kötü çarşıda denk geliriz.... Mesaja git »
Arkadaşları

gimmeluck

t-genc

ozcan_dk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.266