Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fayda-i maksimize
Gerçek AdKAAN
Doğum Tarihi10 Haziran 1991
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kandıra'da 23 sene yaşadım. Kara denize kıyısı olan küçük bir ilçe. Şehir merkezi küçüktür. Gezilecek bir yer yok yani. Eskiden kandıra kışlası bü... Mesaja git »
celp grubu 1 hocam... Mesaja git »
askere fazla bişey götürmeyin orada veriyorlar diyorlar. ben yine de sivasa termal içlik ile termal çorap götürmak istiyorum. acaba renk fark eder mi?... Mesaja git »
benimde aynı hocam. Hakkımızda hayırlısı olsun.... Mesaja git »
Esas birlik:5 İNCİ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ HD.EĞT.TB. 3 ÜNCÜ HD.EĞT.BL. / SİVAS MERKEZ Eğitim birliğide aynı. H.D ne oluyor? Bu kış çok soğuk geçecek.... Mesaja git »
En kötü çarşıda denk geliriz.... Mesaja git »
Kaan Dinç osmangazi... Mesaja git »
yedek subay sınıflandırmadan sorgulayınca " ASAL Sevk başvurusu e-Devlet Kapısı üzerinden başvuruların süresi bitmiştir." gibi bir sonuç çıkıyor.... Mesaja git »
ARKADAŞLAR VAR MI KISA DÖNEM VE YEDEK SUBAYLIKLA İLGİLİ BİR GELİŞME? ŞU AN E-DEVLET ÜZERİNDEN GİRMEYE ÇALIŞIYORUM. FAKAT TEKNİK PROBLEM OLDUĞU YAZIYOR... Mesaja git »
(ALINIK) Sony Xperia Z2 Anakart konusunu başlattı (2 ay önce)
Anakarti yanık Xperia Z2 için, kusurlu fakat anakarti sağlam Z2 arıyorum. Faturalı ve şarj cihazı olursa iyi olur. Max. 150-200tl verebilirim.... Mesaja git »
Arkadaşları

gimmeluck

t-genc

ozcan_dk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094