Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fayda-i maksimize
Gerçek AdKAAN
Doğum Tarihi10 Haziran 1991
KonumBursa,Osmangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
XIAOMI REDMI PRO (Ana konu ve kullanıcılar kulübü) başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
arkadaşlar 450 tl ye ikinci el buldum sizce alınır mı?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY A5 2016 (SM-A510F) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
iyi akşamlar hocalarım. bende ekranı kırık a510 var. orijinal ekranı uygun fiyatlı nereden bulurum. bilgilendirirseniz sevinirim.... Mesaja git »
Satılık Mi 6 Seramik 128 gb .. 1000 tl başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
ocak 2018 hepsiburada. alınma garantili cihazımı satıyorum.cihazın menü tusu arızalıdır. arada bir basmıyor. dokunmatik probleminden dolayı garantiden... Mesaja git »
SATILDI LENOVO K5 250tl konusunu başlattı (13 gün önce)
Xiaomi redmi note 4 snapdragon 3/32 ✓Satıldı✓ konusunu başlattı (16 gün önce)
Cihaz kozmetik olarak 10/8 alır. Yüksek ses ayarlarinda hoparlör cızırtı yapmakta. Başka herhangi bir sıkıntısı yok. Cihaz yurtdışı ve kayıtlıdır. Ku... Mesaja git »
Hocam ben miui roma devam etmek istiyorum. Sadece versiyon mu yükseltmek istiyorum. Miui sitesinden v. 9.5.25 o indirdim fakat nasıl kuracağımi bilmiy... Mesaja git »
Aranıza ikinci el redmi note 4 le katılmış bulunuyorum. Şu an sürümü beta olarak gözüküyor. Hangi rom daha stabile çalışıyor. Miui formda stabile romu... Mesaja git »
Aranıza ikinci el redmi note 4 le katılmış bulunuyorum. Şu an sürümü beta olarak gözüküyor. Hangi rom daha stabile çalışıyor. Miui formda stabile romu... Mesaja git »
iyi geceler hocalarım. 500 tl ye 5 aylık redmi note 4 sd 3/32 lik modelini buldum yurtdışı cihazı . bu cihazda da lg panel sorunu var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

gimmeluck

t-genc

ozcan_dk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094