Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
koak83
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 12 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Şanzımanla kavrama arasındaki farklı bilmiyorum ama sıfır alacağım araç yolda kalırsa canım sıkılır. Dsg arızası diye bi araştırırsanız internette ARK... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Arkadaşlar volkswagen, seat, skoda...Dsg vites araçlardan uzak durun derim, kronik arızası var vites sisteminin. Yok iyi niyet garantisiymiş, yok dost... Mesaja git »
SIFIR KM OTOMOBİLLER İÇİN SICAK FIRSATLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
merhaba arkadaşlar buradan kampanya hakkında paylaşım yapabilirsiniz Yıl Sonu Kampanyası Sportage'da Hızlı Başladı. KIA Sportage’lar 10.10... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Temiz kullanırlar ve bakımlarını serviste yaptırırlar anlamında kriterdir benim için doktorlar, hani zengin bebelerin veya bedavadan zengin olanların ... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Arkadaşlar VOLVO v40 golf ten ucuz ve benzinlisi daha az yakıyor, ikinci eli zayıf dendiği için ben de T3 motor 152 beygir olanının ikinci elini uygun... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Volvo v40 yalıt tüketimi kullanımdan kullanmayla değişmekle beraber şehir dışı 5.5, şehir içi 6.5-7.0 arası, yani golf ten fazla yakmaz, golf fiyatına... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Çok rahat 110 liraya dolu bir Volvo v40 alınabilir... Mesaja git »
Şu piyasada sıfır fiyatlar hiç düşeceğe benzemiyor... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
sıfır araç alanlar ,sıfır araç teklifi alanlar , aldıkları araçların markasını modelini ARACIN LİSTE FİYATINI ,ARACI NE KADAR ALDIKLARINI varsa adıkl... Mesaja git »
YENİ HONDA CİVİC LANSMAN VE İZLENİM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Merhabalar arkadaşlar bugün yapılan 18:30 civarı lansmandan yeni çıktım ve ilk izlenimlerimi yazmak istiyorum . Söyle başlayayım hayatımda ilk defa... Mesaja git »
Arkadaşları

erka1907

göktuğbey
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063