Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
wsup
Gerçek Ad 
Meslekİşsiz
KonumManisa,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Eylül 2016
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 15 dk. önce
Son giriş tarihi: 10 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4 DUALSHOCK V2 CUH-ZCT2E YENİ NESİL ORJİNAL SONY AVRUPA ÜRÜNÜ PS4 SLİM ve PS4 PRO'nun kutusundan çıkan modeldir. 13 Şubat'ta İZMİR'de ... Mesaja git »
e-Turuncu Hesap ile 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizi (%14) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bence parayı yatırma. Müşteri hizmetlerini telefonla arayarak E-turuncu hesap açtırmak istediğini söyle. Diğer görevli bilgilerini aldığı için yeni he... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
4. Tbg olarak resimdeki kampanya kartıma tanımlanmış. Fakat emin olamadım, paketli ürünlerden mi almam gerekiyor yoksa açık olan kg ile satılan ürünle... Mesaja git »
Satılık Migros Sanal Market 100tl ye / 15tl İndirim Kodu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
arkadaşımıza satılmıştır.... Mesaja git »
Merhaba, migros sanal market için 100tl ye 15tl indirim kodum var. Son kullanma tarihi 30 haziran. İstediğim fiyat 5tl. Ödemeyi garanti bankası veya i... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Yine çıktı yani tekrar başladı. Bana %60 geldi şimdi.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Bu sabah saat tam 09:00'da Magnum kampanyasından yararlandım. Ödemeyi k.kartı ile yaptım yani alışveriş 1 dakika anca sürmüştür. Benim alışverişten so... Mesaja git »
2017 MODEL SIFIR KUTUSUNDA PS4 KOLU CUH-ZCT2E YENİ NESİL V2 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Neden böyle şeyler yazdınız anlamadım. Diğer arkadaşların yorumu onları bağlar. Ben size yada başkasına karşı öyle tabirler kullanmadım ve yazmadım. Ü... Mesaja git »
Ramazan'da Her Gün 1 Migros Salla Kazan (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Migros​ Mobil uygulamasındaki Salla Kazan ekran görüntüleri aşağıdadır. Salla Kazana tıklayınca aşağıdaki ekran çıkıy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC, Notebook
Mobil cihaz
Motorola
Oyun Platformu
PS4, PS3
Takım
Galatasaray
TV
LG
Klima
Klima
Notebook
Dell, HP, Casper
Hakkında
Cevap, sadece doğru soru sorulduğunda önemlidir!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.108