Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pdrdurdu
Gerçek AdDURDU BARDAK
Doğum Tarihi1 Şubat 1984
MeslekÖğretmen
KonumKahramanmaraş,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Derin Dondurucu Önerileri En İyi Derindondurucu Hangisi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 sa. önce)
Merhaba Değerli Tüketici Arkadaşlar, Yoğun Olarak Merak Edilen Konulardan Biride Derindondurucu Konusu, En Uygun Fiyatlı, En Ekonomik, En Fa... Mesaja git »
***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
İstemediğiniz programları devre dışı bırakmak için MIUI forumdan coderec arkadaşın mesajını alintiliyorum "Cihazı rootlamadan kullanabileceğiniz ... Mesaja git »
Cevap için teşekkür ederim... Mesaja git »
Hocam fabrika ayarlarına dönünce orijinal roma geçebilir miyim?... Mesaja git »
Klima Fırsatları Burada Toplansın ! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Daha önce açtığım başlık Satürn'ün hafta sonu yayınlanan insert konusu verilerek kitlenmiş ama amaç burada klima fırsatlarının toplanması. Ben satür... Mesaja git »
S.a not 4 global versiyonunu yeni aldım ve rom olayından pek anlamıyorum,. Cihazda beta global rom yüklü, pil ömrü ve performans açısından daha iyi ol... Mesaja git »
Redmi Note 4X ile ilgili aradığınız her şey bu konuda! GLOBAL STABIL ROM INDIRME LINKI Çıkış Tarihi: Şubat 2017 ★★★ T... Mesaja git »
bizim niye yetmamış... Mesaja git »
Alınık xiaomi redmi 4 prime konusunu başlattı (19 gün önce)
mümkünse k.maraş elden, sıfır, 700 lira civarı alınık xiaomi redmi 4 prime arıyorum..... Mesaja git »
1 ay sonra puan yatırmanın mantığı ne? sıcağı sıcağına yatacak ki anlamı olsun, hala yatmadı..... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.125