Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hesoyama
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
http://yesilcin.com/g925fq-galaxy-s6-edge-g925fxxu3coj1-turkiye-511-factory-firmware-4-dosyali-t31131.0.html bu var sanki ama donus olmayabilir boo... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bu 4 parcali romda pit de var onu da ekleyin hata vermez.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Aynı boot, modem ve csc dosyasini kullaniyorlar. Dönebilirsiniz sorunsuz sekilde. Romun linkini bulursam atarım ben bilgisayara indirdim bir ara geri ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hava durumu Widgeti... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
yeni guncellemeyle degisti. S6 edge Türkiye... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Dedikleriniz yanlış değil evet. Uygulamarın gelişmesi ile hantallaşma oluyor en mantıklısı da yine gömülü olanları güncellememek bu sayede sorunları ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hepsi cok iyi oneriler bunlari destekliyorum :) AMA tek anlaşamadigimiz nokta devre dışı bırakma olayı. Uygulamaları Devre dışı bırakınca telef... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Formattan sonra telefonda yüklü gelen hiçbir uygulamayı güncellemedim ve güncellemeleri kapadım(whatsapp ve instagram hariç). Bunlardan ayrı 8-10 tane... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Malesef o kapanmiyor ben de cok denedim de. Package disabler uygulamasini satin alip indirip yazilim guncellemeyle ilgili programlari dondurmak ise ya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094