Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hesoyama
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
6.0a yeni döndüyseniz normal bu düzelir yakında. Yok yeni dönmediyseniz recovery menuden wipe cache yapın duzelir. Wipe data değil onun altindaki cach... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Imei gitmesi mantiksiz o zaman çünkü gitmez kolay kolay. ben neredeyse telefonu aldiğimdan beri 3 yılda 10 a yakın rom attim root attım hiçbir şey olm... Mesaja git »
İthalatçı garantiliyse maalesef imei geri gelmez. Uyduruk bir tuşlu telefon alın imeisini s6 ya aktarın.... Mesaja git »
GLB veya SMA kodlarını deneyin 3ü de aynı ülke. Bunlar da düzgün çıkar. Eğer çıkmazsa 7.0 yazsa da indirin yanlış yazılmış olabilir.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S6 / S6 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
5.1.1 e dönen birileri vardı biraz zor ama başarmışlardı fakat tavsiye etmem. 5.1.1 hem çok eski bir sürüm hem de doze modu falan gibi özellikler yok ... Mesaja git »
5.1.1 e dönemezsiniz o kapalı fakat 6.0a dönebilirsiniz. 1-2 sayfa önce nasıl yapılacağını anlatmıştım ona bakın. Şuan 6.0 marshmallow sürümündeyim.... Mesaja git »
Doğru diyorsunuz nougatta o akıcılık yoktu rahatsız edici derecede hem de. Bunda gayet iyi ilk gün gibi çok memnunum. Bence geçin deneyin zaten 7.0 gi... Mesaja git »
Hayır klasik marshmallow farklı bir özelliği yok. Sadece guvenlik güncellemesi yeni tarihli ve de daha stabil. Nougattaki özellikler yok olamaz da zat... Mesaja git »
1 ya da 2 sayfa önce anlatmıştım nasıl yapılacağını ordan bakın. Samsung 6.0 marsmallow romunun üzerine nougatı oluşturdu yani baştan bootloader ve mo... Mesaja git »
Sanırım olmaz. Tek dosyada eski yazılımın üzerine yazma durumu oluyor biz sürüm düşürüyoruz tek dosyayla yaparsak hatalar olabilir. Bir seferlik indir... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094