Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hesoyama
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Game Tools bildirimleri oyunlarda engelliyor hatta aramalari bile cok kucuk sekilde gosteriyor onu kullanin.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tam yaygin degil Turkiyede 4.5g daha biraz da ondan kullanim orani arttikca alan sayisi da artar. Frekansın buyuk cogunlugunu 3gye ayiriyor bence ope... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Imei atilan telefonlarda sorun cikiyor hep. yeniden imei atmaniz ve guncelleme yapmamaniz lazim... Mesaja git »
S8 e geceriz ins ... Mesaja git »
Binary Nature secili olsun. zipten cikan 4 parcali romu. bide pit dosyasi lazm sizinki kac gb 32 mi? ben bulaym pit dosyasini ona gore... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bilmiyorum hiç ölçmedim ama sensorler aktif oldugu icin biraz batarya dusmani diye dusunuyorum siz deneyip bilgi verin.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Samfirmden 4 parcalı rom olarak mi indirdiniz? Eğer öyle de düzelmediyse uygun bir PIT dosyasi bulmaniz gerek ve odinde pit bolumune ekleyip 4 parcali... Mesaja git »
Peki Türkiye romunu denediniz mi 7.0 da ona gore karsilastirma yapabilir misiniz? Cok fark oluyorsa geceyim... Mesaja git »
Butun fiziksel tuslara aynanda basili tutun reset atar.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Çok şarj yer sensorle acma olayi falan. Erisebilirlikte var sensorle uyandirma diye. onu kullanin... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.111