Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
İkram53
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lys Günlüğüm başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Motive olmak için açıyorum her gün 23:30 civarında yazmaya çalışacağım. YGS-1 4200 YGS-2 5500 Sıralama geldi. Hedef mf3 ilk 2 bine girmek. [b]29.03... Mesaja git »
<<LYS FİZİK TÜM FORMÜLLER>> başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
Dayanıklılık=Kesit Alanı/Hacim  Sürtünmesiz eğik düzlem a=g.sinα F=mgsinα  Sürtünmeli eğik düzlem fs=kmgcosα  E... Mesaja git »
[18 Mayıs Uplanacak]Lys Netleriniz,Hedefleriniz with YGS Sıralamanız >>> başlıklı konuyu favorilerine ekledi (13 gün önce)
[center] Bi yazında durumumuzu görelim Şu anki durumumuz,hedeflenen netler ve ygs sıralamamız şeklinde gidelim. Bakalım hedefine kimler yaklaşacak... Mesaja git »
-2016-YGS 27k _////_ 2017-YGS 704- TAVSİYE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (16 gün önce)
Öncelikle merhaba arkadaşlar tebrik mesajlarınız için çok teşekkürler. Bir sürü pm aldım bunun üstüne konu açmaya karar verdim.Çoğu kişi neler y... Mesaja git »
KAREKÖK LYS SB TÜREV-İNTEGRAL CEVAPLARI [İÇERİDE] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (19 gün önce)
İntegral: http://dosya.co/m2adyayj5g04/KAREKOK.INTEGRAL.1Ç.pdf.html Türev: https://drive.google.com/drive/mobile/folders/0B8e5ZnZ9314CO... Mesaja git »
ORGANİK KİMYA İÇİN BU HOCAYA BAKINIZ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
https://www.youtube.com/channel/UCTR3FZld7SysalUMHnIDnuA/videos organiği soran çok olmuş buraya da bir bakın derim.Beğenen olursa burdan dinler.... Mesaja git »
FİZİK NOTLARI PAYLASIYORUM (EDİT 2) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
Arkadaşlar eğer istek olursa ilk olarak modern fizik, yıldızlardan yıldızlara notlarını sonra mekanik, dalgalar, optik, elektrik diye sırayla paylaşır... Mesaja git »
ALES SORULARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (29 gün önce)
ISTANBULDA TAMAMINI BULABILECEGIM NERESI VARDIR BILIYORSUNUZ SORULARIN BIR KISMI YAYINLANIYOR... Mesaja git »
[Ana Konu] [EDİTLİ]Lys Denemeleri 2017 >>> başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
[color=#FF6600][/color] ...... Mesaja git »
Ne İzlesem? 190 harika film önerisi. [Güncel: 22 Mart 2017 Cumartesi] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Selamlar. [b]ÖNEMLİ NOT: Merhaba, DH, IMDB kartı sistemini kaldırdığı için olsa gerek filmlerin IMDB kartları görünmüyor. O yüzden sırayla kartlar... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078