Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
İkram53
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yararlı bulduğum uzun süredir takip ettiğim kanallar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
İlk sırayı mat olarak Br veriyorum (kaf4 için sadece) Teknofemdeki o hırrcı abimizi 2.sıraya koyuyorum. Fizikte YouTube’da göremedim.Ama bulabilir is... Mesaja git »
Ilk 100'den Tavsiyeler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba gencler, iyi bayramlar herkese. Uzun suredir yazcam yazcam diyodum, ygs gelmeden yaz gonder dediler ben de bos vakit bulmusken yaziyorum artik... Mesaja git »
Telegram Hocalı Soru Çözüm Grupları başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Gruplar güzelmiş hocam faydalı konu... Mesaja git »
2017-2018 Ygs-Lys Tüm Youtube Ders Kanalları ve Önerileri [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
2017-2018 Ygs-Lys , Kpss , Ales , Teog , Dgs Youtube ders çalışma kanalları (hocaları) önerileri: Biyoloji , Fizik , Kimya , Türkçe , Matematik , Geom... Mesaja git »
Üniversiteye Gidiş Rehberi [Yurt,Burs,Terimler vb.] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
UYARI; BU KONU 2017 TARİHİNDE AÇILMIŞTIR EĞER GELECEK YILLARDA OKUYORSANIZ GÜNCELLİĞİNİ YİTİRME İHTİMALİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURUN. Üniversiteye gidecek... Mesaja git »
Salim Ünsal Adlı Şahıs Hakkında !!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Olum çılgın Mısınız ? Adam tahmin yayınlamış onu dikkate alıp almamak senin iraden altında zaten tercih işleri hiçbir Zaman %100 diyemez ki kimse sen ... Mesaja git »
2018 Ygs/Lys ye Gireceklere Tavsiyeler [İlk bin] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhaba arkadaslar, 2017 Ygs/Lys sürecini tamamlamış bir aday olarak sınav senesinde yaşadıklarımı tecrubelerimi sizlerle paylaşmak istedim. Benden ön... Mesaja git »
YGS: 6,4K LYS: 2,9K | TAVSİYE- KENDİ YAPTIKLARIM | başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Arkadaşlar hepinize merhabalar, bu forumu aktif olarak yıllardır kullanıyorum , özellikle de YGS-LYS bölümünü 11 sonundan itibaren bol bol kullandım. ... Mesaja git »
Valla her an çalışman lazım pazarı bekleme yarın başla çalışmaya... Mesaja git »
Arkadaşlar malum tercih haftası içerisindeyiz. Ben ve benim gibi binlerce kişinin burslara ihtiyacı var. Arayan bulan arkadaşlar, burs alan üniversite... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.266