Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
farukdemir
Gerçek AdFaruk Demir
KonumSeçiniz
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Telefonu bugün aldım fakat parmak izi biraz çalıştı şimdi arada bir okuyor bunun sebebi ney arkadaşlar sürüm 8.5.2... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar bende bu telefondan almak istiyorum ama telefon dual camera portre modu varmı beni bi bilgilendirebilirmisiniz pm atarak şimdiden t... Mesaja git »
Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor(Xeon E5430) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Soft derken diski biçimlendirme denmi format çekeyim... Mesaja git »
Bilgisayarım kendi kendine kapanıyor(Xeon E5430) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam dediğinizi yaptım yine aynı windowsla ilgili bir sorun dicem ama alakası yok ya... Mesaja git »
Hangisi olduğunu nasıl anlıcam... Mesaja git »
Anakartı aldığım abi ondan yapmıyordur diyor getir bakalım dedi hadi hayırlısı.... Mesaja git »
Lol oynarken ilk görüntü gidiyor sonra resliyor ama normalde aniden kapaniyor ve açılmıyor... Mesaja git »
Arkadaşlar sanırım sorunu buldum buraya usb takınca kısa devre yapıp kapanıyor ama normaldede oluyor takmasamda ezilmiş usb yeri... Mesaja git »
internet geldi ya durup dururken gitti hiçbir şekilde gelmiyordu geldi vgadan şüpheleniyorum oyun oynadığımda oluyo yoksa olmuyor .... Mesaja git »
Driverler güncel lol oynarken gitti ilktede öyle olmuştu video izlerken oldu bikerede microcode de yükledim modladim biosu onboard kullanıyorum bu ara... Mesaja git »
Arkadaşları

Exfat

Mlkç16
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.084