Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Giannizzero
Gerçek Adender
Doğum Tarihi19 Kasım ****
KonumBalıkesir,Ayvalık
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gran Turismo 6 Güncelleme Kurulum Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Mobil internet işe yaradı. İlk parçayı mobilden indirip kurdum, kalanlar ev internetinden sorunsuz indirilip kuruluyor şuanda... Mesaja git »
Gran Turismo 6 Güncelleme Kurulum Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Format da işe yaramadı... Mesaja git »
Gran Turismo 6 Güncelleme Kurulum Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
2 saate bitecek, gece oyunu kurup tekrar deneyeceğim. İşin kötüsü güncelleme yapmayınca oyun hep aynı yarışları yüklerken takılıyor.... Mesaja git »
Gran Turismo 6 Güncelleme Kurulum Sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben de GT5 de eksik trophyleri tamamlayayım dedim, güncellemeler bende de sorun oldu. İlk parça iniyor ama kurulumda hata veriyor. Son çare PS3 e form... Mesaja git »
DH "Trophy" Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Joyride yine bir derece çekiliyor da Rally kısmı bildiğin işkence. Benim Triple Crown ve Historic ile aylık Event kaldı, maksimum 1 saat tahammül ed... Mesaja git »
DH "Trophy" Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Dirt4 başta güzel gelmişti ama oynadıkça her Ralli oyunu gibi fena halde sıktı, bir de hiç zorlamaması sıkıcılığa tuz biber ekti. Bırakıp Nascar Hea... Mesaja git »
OYUN FİGÜRLERI KOLLEKSİYONLARINIZI GÖRELİM başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Horizon Zero Dawn Collectors Edition'u satıyorum. İlgilenenler PM ile ulaşabilir.... Mesaja git »
PS4 PRO Cihazım Banlanmış. Edit: Sony'den cevap geldi. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Tecrübelerinle mi konuşuyorsun yoksa sağdan soldan duyduklarınla mı? Aynı sebepten banlanan konsolumun banı Sony ile konuştuktan 10-15 gün sonra ka... Mesaja git »
DH "Trophy" Yardımlaşma ve Bilgi Paylaşım Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Türk PSN'den platinleyen olmamış Psnprofiles'a göre Tebrikler... Mesaja git »
METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN | PlayStation 4 (2015) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Fulton için gerekli para ve kaynak sahibi değilsen veya gereken levele ulaşmadıysan üretemezsin, yani kullanamazsın. Dürbün de aynı şekilde.... Mesaja git »
Arkadaşları

ottomanson

air.rainmaker

HasMachate

nayifhakan

tamehliyetsiz

Nicolae

SİYAH SANCAK

F1907B

GOZ_35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Philips
Tablet
iPad Mini
Notebook
Dell
PSN ID
GiannizzeroTR
Fotoğraf Ekipmanları
FujiFilm
Kulaklık - Amfi
Grado
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.115