Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Giannizzero
Gerçek Adender
Doğum Tarihi19 Kasım ****
KonumBalıkesir,Ayvalık
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yarış oyunu etiketli çarpışan arabalar. 100 değil 10 TL bile vermem şu oyuna.... Mesaja git »
Ben de şunu diyorum “Böyle konular açmak için nasıl bir boşluk içinde olmak gerek, hiç mi işiniz gücünüz yok?”... Mesaja git »
Yeni ÖTV Zamcığı (Vatana millete hayırlı olsun ) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hep beraber beter olalım belki o zamana kadar bazılarının jetonu da düşmüş olur... Mesaja git »
2019 SEÇİM ANKETİ (2016 ve 2017 Anketleri Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Oy kullanmak Anayasal bir haktır, kişi hakkını kullanır veya kullanmaz buna kimse karışamaz, dolayısıyla kimse oy kullanmadı diye cezalandırılamaz.... Mesaja git »
Madde bağımlılarına konu açtırmayın ey adminler... Mesaja git »
$=4,10 - €=5,05 - £=5,83 | (12 Nisan) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
“Ben TL kullanıyorum, beni ilgilendirmez Amarigalı düşünsün” tayfasını piste davet ediyorum... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Oynattığı Futbol da tam Fenerbahçe ruhu (yersen)... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hakem şöyle yaptı böyle yaptı, geçin bunları. O kafayı ben 15 yaşında bıraktım, hakem bugün seni yakar yarın rakibini. Fanatizm gözlüğüyle bakmayı bır... Mesaja git »
“Takımı potada tuttu” lafı kadar boş beleş bir savunma görmedim. Sezon ortası hocasını kovmuş, küçük takımları parçalamaktan öte numarası ... Mesaja git »
9 aydır takıma öğrettiği taktik ve strateji??? Hani şu ligin tozunu atan taktik ve strateji mi??? Samimi konuşun, ne çekip geliyorsunuz buraya?... Mesaja git »
Arkadaşları

ottomanson

air.rainmaker

HasMachate

Mr. Pink

Guest-D9BF17209

tamehliyetsiz

Nicolae

SİYAH SANCAK

F1907B

GOZ_35

Herman_Wolff
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
Xbox One
Takım
Fenerbahçe
TV
LG, Philips
Tablet
iPad Mini, iPad Pro
Notebook
Dell
Xbox Live GamerTag
Giannizzero72
Fotoğraf Ekipmanları
FujiFilm
Kulaklık - Amfi
Grado
Basketbol
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109