Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Enginkarakoyun
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Faydası olur mu bilmem ama benim HTC telefonumda konumu açtığım zaman daha iyi sonuç için Wifi tarama açıyor.belki sizde de aynı durum vardır Wifi ye ... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba bi sorum olacaktı.telefonumda şuan ressurection remix rom var. Yeni güncelleme gelmiş telefona.dosyayi indirdim.kuracagim yalnız te... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar merhaba. Telefonumun ekranı kırıldı. Bulunduğum yerde (van) soruyorum ekran fiyatları 500 lira diyorlar. İnternetten baktım moda ticaret di... Mesaja git »
HTC One M8 EN İYİ Custom ROM'lar başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam 10 defa kurdum yine de sim kartı görmüyor. Android 7 tabanina sahip crdroid, reseurrection remix, cyanojenmod,lineage os hepsini denedim sim kar... Mesaja git »
HTC One M8 EN İYİ Custom ROM'lar başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar ben şimdi telefonuma ressurrection remix rom kurdum.nougout 7.1.telefon sim kartımı görmüyor .sebebini bilen varsa rica etsem anlatır mı ?... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Teşekkür ederim evet güç tasarrufunu kapatınca oldu... Mesaja git »
HTC ONE A9|KULLANICI Kulübü (Android 7.0 Güncellemesi geldi...) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Arkadaşlar iyi günler. Telefonumu Android 7 ye yukselttikten sonra WhatsApp Telegram mesajları gelmiyor. İlla uygulamaya girmem lazım yoksa bildirimle... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Arkadaşlar bugün ikinci el bi tane lg g5 aldım. Telefona ımeı atılmış. Telefonu güncelle dediğim zaman kayıt yapılamadı yazıyor. Ne yapmam gerekiyor? ... Mesaja git »
HTC ONE A9 cihazıma Nougat güncellemesi geldi fakat... başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Tamam hocam teşekkür ederim ... Mesaja git »
HTC ONE A9 cihazıma Nougat güncellemesi geldi fakat... başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094