Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Enginkarakoyun
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hocam ya aynısı bende de oldu. Anlamadım gitti. Bence donanımsal Bi hatadır ghost screen değildir.... Mesaja git »
Yok hocam şimdilik screwd den memnunum kalsın. Bu volte işini dediğiniz gibi yaptım ama olmadı? Hattım Türk Telekom bu arada.... Mesaja git »
Hocam yaptım da bisi değişmedi ??bu arada screwd rom gayet güzel bence bi sıkıntısı yok şimdilik. Rr nougat i bende kurmuştum ama yanılmıyorsam parma... Mesaja git »
Hocam merhaba. Telefonumda şimdi screwd rom var gayet de memnun kaldım açıkçası. Yalnız bu volte nasıl etkinlestiriliyor ve bu faydası var mı konuşma ... Mesaja git »
Hocam nihayet rootladim ve rom atmaya çalıştım. Şimdi ben önce experience diye rom var onu başta flasladim çok da beğendim ama arama yaptığım zaman ya... Mesaja git »
Hocam root dosyası ve kernel in linkini de atsanız tamamdır. Mesaj da geldi bana telefonun kilidini kaldırabilirim diye.... Mesaja git »
Hocam Kernel falan demiştiniz bi ara onu da ayriyeten mi flaşlamak lazım? Evet ise onu nereden bulacağım... Mesaja git »
Nihayet oldu hocam. Meğerse Chrome direk sayfayı Türkçeye çevirdiği için +90'ı 90 diye çeviriyormus ondan numara yanlış hatası veriyormuş. Sayfayı İng... Mesaja git »
Yemin ederim beni deli etti ??olmuyor. Türkiyeyi seçiyorum +90.sonra numaramı giriyorum 541938.... Diye. Onaylıyorum kabul ediyorum. Sonra numara yanl... Mesaja git »
Hocam ya ben telefonu unlock yapacağım ama cep telefonu numarası yanlış diyor. Halbuki doğru giriyorum ??yardımcı olabilir misiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.090