Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muhendis biri
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Takip... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam şehir içi 10 lt civarı yakan bir B segmenti araç.. Sorunsuzluk tamam ama bu araç için bu tüketim çok fazla..... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Otomatik vitesini iyi araştırın bence.. 4 ileri şanzıman. Ve tüketiminin fazla olduğu biliniyor..... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Yeni yine yeniden takip ..... Mesaja git »
Aracimin basit bakimlarini kendim yapmaya karar verdim. başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Takip etmekte fayda var.... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Amazon.com dan 1 ürün alıp Almanya veya Belçika daki adrese göndermek istiyorum. Ürün sayfasında bu adrese gönderilebilir diyor. Sipariş sayfasında is... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Başka şehirden araç alırken, ruhsat sahibinin ikamet adresi neredeyse, plaka o şehrin plakası olarak çıkıyor.. Ve geçici plaka falan almıyorsunuz, a... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İbiza da 6 hava yastığı var... Mesaja git »
Ben geçen ay ibiza style 115 bg- dsg aracı 78 bin tl ye aldım . Aracı eşim için almıştım. Şehir içinde çocukları okula getir - götür işleri için kulla... Mesaja git »
Bu arada bence araç satışlarının büyük bir kısmı filo satışlarıdır. Özellikle araç kiralama firmalarının sayısında ciddi artışlar var ve bunlar satışt... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125