Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muhendis biri
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Arkadaşlar, bu bataryayı değiştirmek artık şart oldu gibi. Batarya değiştiren arkadaşlar bataryayı nereden temin etti acaba? AliExpress de var, N11... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Cevap için teşekkürler..... Mesaja git »
VODAFONE SüperNet FİBERMax (FTTH/GPON) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar merhaba . İstanbul'da öğrenci olan çocuğum için eve internet bağlatmak istiyorum . Çok fazla indirme işlemi yapılmayacak .Tek kişi kullana... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Benim FF de 585 çıkmıyor. 582 çıkıyor o da sizin için uygun değil diyor kontrol ettirdiğimde..... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
FF vasıtası ile 560 dan 580 e güncelledim. Ancak bu da şarj konusunda iyi değil. 585 i FF bulamıyor. 585 yükleyenler nasıl yükledi? 580 i 560 veya... Mesaja git »
Cevap için teşekkürler..... Mesaja git »
Merhaba Gearbest den bir sipariş verdim . Sipariş durumunda Dispatched yazıyor . Ve not shipped konumunda .. Bu ne demek acaba ?... Mesaja git »
Takip...... Mesaja git »
Banggood Rehber ★ Ürün Tavsiyeleri ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Takip...... Mesaja git »
Lenovo Zuk Z2/Z2 Pro Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Herkese merhaba. Huawei mate 8 den bir başka telefona geçmek istiyorum. Bütçem maksimum 300 dolar. Zuk z2 pro ya geçmemi önerir misiniz? Kısaca art... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094