Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muhendis biri
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evmanya'da %50 indirimler başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Mobilyalarda % 20 indirim + kargo bedava yazıyor üstte lila zemin üzerine yazılmış sepete ekleyin ve indirimli fiyatı görün diyor. . Ama sepette indi... Mesaja git »
Sorun olmaz. Amazon.it den , amazon.de den dediğiniz olayı yapıp Belçikaya gönderdim.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Burada okuduktan sonra dün ben de bu dondurmayı Metro'dan aldım. Çok beğendim. Tavsiye ederim..... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben aldım . Ürünleri özdilek.com dan baktım . 28 tl gibi birşey tutuyordu . Bir de kova nerden baksan 10 tl dir.... Mesaja git »
MTK / Snapdragon Telefon İncelemeleri ve Tavsiyeleri başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Beyler ulefone T1 için görüşleriniz nedir?... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Oldu hocam . Aldım 1 $'ı..Yardım için teşekkürler..... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ VE REHBER ★ başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bugünün yıldızını bulamadım . Siz baktınız mı ? Herkese aynı yerde mi gözüküyor , yoksa kişiye özel olarak değişiyor mu ?... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
B560 a ota ile güncelleme geliyor mu?... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ben siz gibi düşünmüyorum. Eğer cihaza zararı olsaydı üreticiler bu özelliği vermezdi. Ayrıca Samsung serisinin bataryaları sorunlu. Note 3 kull... Mesaja git »
★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar telefonun orijinal şarj aleti dışında başka şarj aletleri ile şarj eden var mı? Ben transomart marka AliExpress den 3 çıkışlı şarj cihazı a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109