Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KuSMuGh
Gerçek Aderdogan gunay
Doğum Tarihi15 Ocak ****
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ağustos 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: USB KLAVYE + MOUSE SORUNU başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Yanıtlar için hepinize sonsuz teşekkürler ederim... Mesaja git »
KLAVYE + MOUSE SORUNU (USB) konusunu başlattı (10 yıl önce)
İMZAMDAKİ SİSTEMİ KULLANIYORUM SORUN ŞU BAZI ZAMANLAR ELEKTRİK KESİNTİLERİ OLUYOR BU KESİNTİLER SONUCUNDA BİRKAÇ GÜNDÜR BAŞIMDA BİR SORUN VAR KLAVYEM ... Mesaja git »
USB KLAVYE + MOUSE SORUNU konusunu başlattı (10 yıl önce)
İMZAMDAKİ SİSTEMİ KULLANIYORUM SORUN ŞU BAZI ZAMANLAR ELEKTRİK KESİNTİLERİ OLUYOR BU KESİNTİLER SONUCUNDA BİRKAÇ GÜNDÜR BAŞIMDA BİR SORUN VAR KLAVYEM ... Mesaja git »
: ekran kartı başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
775I945GZ LGA 775 for Intel® Core™ 2 Duo / Pentium® D / Pentium® 4 / Celeron® D processors Intel® 945GZ Chipset Supports FSB 800/533 MHz p... Mesaja git »
Kardeş eğer anakartın bu ise http://www.nekadar.com/46374.html pci-e olanını tercih edebilirsin güle güle kullanman dileğiyle... Mesaja git »
: #OC ile ilgili birkaç soru# başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Açıksacı dostum voltaj işine pek bulaşmam stabil bir hıza ulaştırdıysan yeterlidir neticede senin gündelik kullanacağın hız stabil olanıdır voltaj tar... Mesaja git »
HD olması bişşeyi değiştirmez sadece önemli konu AGP veya PCI-E olup olmadığı anakartındaki VGA slotu agp ise agp herhangi bir kart uygun düşer PCI_E ... Mesaja git »
: sparkle 8600 gt sorun !!! yardim lutfen başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Büyük ihtimal PSU kardeşim arkadaşından aldı isen sistemi yani onun aracılığıyla topladıysan götür ona o halleder umarım iyi şanslar... Mesaja git »
: #OC ile ilgili birkaç soru# başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Ram hızı konusunda everest o anki hızı okumaz dostum ramlerinin default hızını çözümler o kadar CPU çarpani ise sen değiştirsende işlemcilerin çoğunda... Mesaja git »
Orjinalden alıntı: AlperenAkb haklısınız ama sims 2 oynarken bazen takılmalar oluyor tam donmadan oynayamıyorum yani sims 2 de oluyorsa sims 3 d... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328

enigmatr01
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
[Intel E5200, CPU Saati 3750.82 MHz (Gerçek: 2500 MHz, overclock: 50%)] - [Coolermaster Hyper 6] - [ABIT AW9D-MAX] - [OCZ 2X1024 MB DDR2-800 Mhz SDRAM (Dual)] - [HIS 4850 ICEQ4 TURBO] - [FEEL HURRICANE ATX KASA] - [Philips 107E5 (GS4) 17" CRT] - [SeaGate ST3160021A (160 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100] - [LG DVD-RW 16x8x16 DL] - [4Tech X750-BF] - [Microsoft Comfort Curve] - [Frisby 4.1] - [Airties RT 102]- [ASUS A-45GA 450W]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125