Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
-alpinist-
Gerçek AdMustafa Çoban
Doğum Tarihi19 Haziran ****
MeslekHaberleşme Teknikeri
İlgi AlanlarıKaya Tırmanışı, Dağcılık , Outdoor Yaşam
KonumAnkara,Polatlı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 39 dk. önce
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FIRAT KALKANI OPERASYONU/TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ İDLİB'E GİRDİ başlıklı konuya yorum yazdı (39 dk. önce)
1 yıldır iki Ey Amerika sen kimsin diyorlar abd afrin bölgesinde ki unsurlara desteğimiz yoktur diyor iki havan topu atışu oluyor iki tane sınıra sevk... Mesaja git »
Çukur Dizisindeki Ateşli Sahne, RTÜK'ün Radarına Takıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Haklı karar... Mesaja git »
Sokakta etkili olacak Savunma/Dövüş/Savaş sanatı önerir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar 1.64 boyum var 65 kiloyum Sokakta kendimi savunabilmek için kursa gitmeyi düşünüyorum en kısa sürede en etklisi hangisi olur?... Mesaja git »
Tek Muhatabımız Kudüstür.... Mesaja git »
Türk şirketinden Tesla ile hızlı şarj istasyonu sözleşmesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Her benzin istasyonuna 2 adet koyma zorunluluğu getirin bu iş huzur içinde çözülür. hatta istasyonlar yavaş yavaş Amerika'da ki yol kenerı ucuz hotell... Mesaja git »
Ankara'dan ABD'ye Kudüs konusunda uyarı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Jerusalem ... Mesaja git »
Loser olmaktan bıktım konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar kendimi bildim bileli Loserım kızlar için yedek 3.kaleci gibi bir şeyim yedekler klübesinde emekli olurum o derece hayatımda hiç sevgilim o... Mesaja git »
Antidepresan ve uyku hapı içmek başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aspirin ile daha çok şansın var... Mesaja git »
Sokakta sigara içenlerin dumanından rahatsız oluyorum. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yav he he... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Dünyanın en iyi dağcısı da olsanız, büyük bir dağın üzerindeki küçük bir noktasınızdır halen."
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156