Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
-alpinist-
Bir Önceki Kullanıcı AdıUzm.Dr.Mustafa Çoban
Gerçek AdMustafa Çoban
Doğum Tarihi19 Haziran ****
MeslekHaberleşme Teknikeri
İlgi AlanlarıKaya Tırmanışı, Dağcılık , Outdoor Yaşam
KonumAnkara,Polatlı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar hatırladığınız en eski anıda kaç yaşındaydınız ve ne kadar hatırlıyorsunuz. Ben gölcük depremini hatırlıyorum 3 yaşındayım giysilerin reng... Mesaja git »
483 KM ... Mesaja git »
aras kargo cumartesi kaça kadar dağıtım yapıyor başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Geldi... Mesaja git »
Work and Travel Eyalet tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Rocky dağlarında bir dağ evi alıp hayatını yaşa... Mesaja git »
Önemli bir kargo bekliyorum da dağıtımda şuan saat kaçta elimde olur.... Mesaja git »
General Mobile GM 6, 26 Mayıs’ta satışa sunuluyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
1000? üzeri etmez bu marka düşünceli telefon diyerek tüketicinin zekası ile alay ediyorlar. yapay zeka sistemimi kurdunuz telefona... Mesaja git »
Apple Çöp olduğu bir kere daha ortaya çıktı Huawei P9 kullanıyorum tek damla ısınma veya donma olmadı hatta yavaşlamadı bile takır takır yaptım... Mesaja git »
2 gün önce 45 lira verip 10 gb yapmıştım şimdi 20 gb yakın geldi toplam 30 gb çıldırıyorum... Mesaja git »
Türk Deniz Kuvvetleri’nin yeni vurucu gücü: Temren Füzesi başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
30 KM menzilli füzeyi uzay mekiği zannediyorlar tasarımından dolayı halkın gazını almayı öğrenmişler... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dolphin normale göre geç açılıyor sanki en iyi tarayıcı hangisi bu telefon için... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Dünyanın en iyi dağcısı da olsanız, büyük bir dağın üzerindeki küçük bir noktasınızdır halen."
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Turkcell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.102