Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yktrnslv
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Samsung members uygulamasından müşteri hizmetleriyle görüşüp durumu aktarın, onlar sizi yönlendirecektir.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ben de s7 edge kullanıcısıyım. Fakat bahsettiğin tarzda uygulamalardan hiç kullanmadım ve genelde de bu şekilde sadece tek işlev için tasarlanmış uygu... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Nova'nın şarja çok büyük bir etkisi yok hocam. Ben uzunca bir müddet kullandım bir sıkıntı yaşamadım.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Gözle görülür bir değişiklik yok hocam. Sadece güvenlik yaması.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ilginç bir durum... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Shiftdelete forumunda s7 edge kullanıcısı bir arkadaş son gelen aralik ayı güvenlik güncellemesinin kendisine 30mb olarak geldiğini ve güvenlik güncel... Mesaja git »
sağolsunlar aylar sonra bir havadurumu widget'ı verdiler de keşke kilit ekranındaki saati de değiştirmeyi akıl etselermiş Yamalı bohça gibi par... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
eyv hocam sağolasın cvp için... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar biraz uç bir soru olacak ama; telefona samsung'un internet tarayıcısını indirebiliyor muyuz, uyumlu mudur? Aranızda Samsung'dan geçip... Mesaja git »
http://time2cheat.com/wp-content/uploads/2014/12/dominations-announcement-trailer.jpg Bir zamanların popüler strateji oyunlarından "Rise Of Nations"... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078