Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yktrnslv
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Sadece model olarak s7edge eskimeye başladığı için s8 ya da s8+ alın derim hocam. Bütçe zorlanır diyorsanız da tek seçenek s7edge kalıyor tabi... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Parmak izi sorununu tek parmağı iki kere olabildiğince fazla açıdan tanıtarak çözebilirsiniz. Benim parmak izlerinden 2 tanesi aynı parmağa ait ve tak... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yorumu okuyunca şimdi farkettim sinirim bozuldu... Mesaja git »
Hocam ben çok araştırdım almadan önce tonla kulaklık var fiyatına göre. Açıkçası sese de önem veren biriyim ama ilk deneyim olarak ucuzların içinde (T... Mesaja git »
Spigen bluetooth kulaklık; Müzik performansı (bir bluetooth kulaklık için) on üzerinden sekiz. Telefon görüşmeleri bakımından on üzerinden ... Mesaja git »
Her türlü kapitalizmin kölesiyiz zaten canın ne istiyorsa onu yap ama s7edge'den geçmek mantıklı değil. Tableti sat parayı dolar yap kenara koy... Mesaja git »
O halde yabancı rom attıktan sonra csc kodunu da Tur yapan arkadaşların sorunu çözülmüş oluyor doğru anladıysam ve bu yapılabilir birşey. Yoksa r... Mesaja git »
Hiçbir fikrim yok, bir önemi olduğunu da düşünmüyorum. Şurada 5 ay öncesine kadar volte vowifi yoktu hocam millet ne olduğunu bilmiyordu (Ki b... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Düz için daha gelmemiş hocam diğer forumdan deneyen arkadaşlar bilgi verdi.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Düz için bilgim yok denemek lazım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.088