Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yktrnslv
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Teşekkürler. Neyse ki o günden sonra bir daha olmadı şu an sıkıntısız kullanıyorum ve artık yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Samsung Türkiye zah... Mesaja git »
Hocam sanırım otomatik güncellemeyle ilgili bende de bugün iki kere mobilden wifi ağına geçtiğimde doğrudan telefonu güncelleme sayfasında buldum. Wi... Mesaja git »
Kullanım sürenizi tertemiz ikiye katlar. Fazlası olur eksiği olmaz. (Eski s6 edge kullanıcısı)... Mesaja git »
Hocam samsung members üzerinden kullanım verilerinizi gönderin o veriler içerisinde restart verileri de yer alıyor. Durumu aynen buraya yazdığınız şek... Mesaja git »
Mecbur şansınızı deneyeceksiniz. Cihaz elinize ulaşınca jelatinlerini sökmeden iyice inceleyin sağını solunu, açıp ekranda ya da donanımda sıkın... Mesaja git »
Adı havan topu. Barut çağında mancınıkları yükseltince bu hali alıyor.... Mesaja git »
Hocam 'kutu hasarlı' o kadar lastik gibi bir laf ki nereye çeksek süner. Arayıp satıcıya sorun doğrudan, en mantıklısı bu olacaktır. Kutu hasarlı... Mesaja git »
Hocam telefonda samsung members uygulamasından durumla ilgili geri bildirim yapın. Ben pazar günü yaptım pazartesi batarya/şarj başlığından tekr... Mesaja git »
Konuyla ilgili telefondaki samsung members uygulamasından geri bildirim gönderip durumu anlattım. Bu "nougat sonrası şikayetlerin artmış olmas... Mesaja git »
Eyv bunu öğrendiğim iyi oldu. Telefonun üretimi yeni çünkü bakmıştım "şubat 2017 vietnam" olarak görünüyordu. Eğer sık tekrar ederse wipe ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094