Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yktrnslv
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
http://time2cheat.com/wp-content/uploads/2014/12/dominations-announcement-trailer.jpg Bir zamanların popüler strateji oyunlarından "Rise Of Nations"... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Eyvallah, baştan sona konuyu da taradım üşenmeyip. Sizin dediğinizi de çok iyi anladım... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam s7edge'le ilgili özel bir sıkıntı yok aslında. Performans yönünden de bariz üstün olduğunun farkındayım. Mi max2'ye geçersem bunun 2 temel sebeb... Mesaja git »
Cevap için teşekkürler. Sadece, 'Touchwiz daha stabil' derken, arayüzde ciddi donmalar kasmalar mı oluyor. Bunu şunun için sor... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Teknik Özellikler; • 6.44 inç Full HD(1920 x 1080) ekran • Snapdragon 625 (64-bit sekiz çekirdekli işlemci) • Adreno 506 ek... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, yılbaşı gibi ben ve birader birlikte mi max2'ye geçmeyi düşünüyoruz. Istanbul'da bir yer bulup elden alacağız. Ikimiz de g... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Gün içinde durduğu yerdeki tüketim hakkındaki düşünceleriniz için +1 Ama gece tüketimi bende tam tersi oldu; önceden %5-6 civarı düşerdi şimdi m... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beliren mesaj tam olarak şu: "Görüntülerin ve videoların bağlantılarını metin mesajı yoluyla alan alıcılar için bazı işlevler kullanılamaz" ... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sadece model olarak s7edge eskimeye başladığı için s8 ya da s8+ alın derim hocam. Bütçe zorlanır diyorsanız da tek seçenek s7edge kalıyor tabi... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Parmak izi sorununu tek parmağı iki kere olabildiğince fazla açıdan tanıtarak çözebilirsiniz. Benim parmak izlerinden 2 tanesi aynı parmağa ait ve tak... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109