Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yktrnslv
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 28 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Yok hocam akıllı saat kullanmıyor.... Mesaja git »
Apple iPhone X [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Arkadaşlar Peder Bey'in iPhone X'u durduk yerde uyarı tonu gibi bir sesle ötüyor. Ne yaptıysak çözemedik. Bu sesle öterken ekranda herhangi bir uyarı ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eyvallah hocam biraz da yabancı sitelerde araştırıp daha az zahmetli bir yöntem buldum ama maalesef hem istediğim yazı tipi yok hem de beğendiğiniz bi... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar araştırdığım kadarıyla yazı fontu değiştirme biraz sıkıntılı sanırım bu telefonda. Yapan var mı aranızda? Bir heves eski telefonda k... Mesaja git »
Arkadaşlar bugün itibariyle ben de mi max2'li oldum, şu anda hiçbir sıkıntı yok memnun kalacağım gibi görünüyor :) Ben normalde bugüne ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Teknik Özellikler; • 6.44 inç Full HD(1920 x 1080) ekran • Snapdragon 625 (64-bit sekiz çekirdekli işlemci) • Adreno 506 ek... Mesaja git »
Vodafone kullanan arkadaşlara bir sorum var. Telefon cat4 sanırım, vodafone'un 4.5g bandında herhangi bir sorun yaşayanınız var mı? Bu konuyla i... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar oreo'dan sonra telefonun (5T için) şarj süresinde, stabilliğinde vs bir değişim veya sıkıntı oldu mu? 2 haftadır izlemediğim inceleme... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Samsung'un kendi internet tarayıcısını "android'in en iyisi" diyecek kadar tavsiye edebilirim. kullanım kolaylığı, navigasyon tuşlarının alt kıs... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
'Mayıs sonu gelirse yatıp kalkıp dua edin' demiştim. Ha mayıs sonu da gelmezse sövüş serbest... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.437