Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Yktrnslv
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ağustos 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 26 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
'Mayıs sonu gelirse yatıp kalkıp dua edin' demiştim. Ha mayıs sonu da gelmezse sövüş serbest... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
s5, note4, a7 2016, s6 edge kullandım (bunlardan önceki telefonlarım da samsung idi); şu anda da s7 edge kullanıyorum. Oreo heyecanı iyi güzel d... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Arkadaşlar moral bozmak gibi olmasın da, oreo diğer ülkeler için pazartesi çıksa samsung Türkiye en iyi ihtimal mayıs sonunda anca verir (o da en iyi ... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
eyvallah sağolasın Hani belki bir ümit demiştim ama... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam oreo'yla ilgili bir sorum olacak. Zahmet olmazsa, ayarlar> gelişmiş özellikler kısmında "parmak izi sensör hareketleri" gibi bir ayar e... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam telefonu elinizde dik tutarken havada 8 işareti çizin, sonra yatay pozisyonda aynı işlemi yapın (sonsuz işareti çizer gibi). Cihazın içindeki yö... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Samsung members uygulamasından müşteri hizmetleriyle görüşüp durumu aktarın, onlar sizi yönlendirecektir.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben de s7 edge kullanıcısıyım. Fakat bahsettiğin tarzda uygulamalardan hiç kullanmadım ve genelde de bu şekilde sadece tek işlev için tasarlanmış uygu... Mesaja git »
Nova'nın şarja çok büyük bir etkisi yok hocam. Ben uzunca bir müddet kullandım bir sıkıntı yaşamadım.... Mesaja git »
Gözle görülür bir değişiklik yok hocam. Sadece güvenlik yaması.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172