Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tahoe
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Totalde 10tl bkm indirimi uzatıldı başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
"Bu kampanya, Halk Bankası dışında BKM Express üyesi diğer bankaların kampanya ve indirimlerle birleştirilemez." Birleşmeyebilir.... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
İnternet hizmetimden memnunum. Ama Temmuz ayından beri telefonu bağlayamadılar. Merak etmeyin ilgileniyoruz diye mesaj yolluyorlar ama sonuç yok.... Mesaja git »
PARAF’TAN TOTAL KAMP 3x100TL 40TL Parafpuan başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
BKM Ekspress kampanyası ile birleştirecek arkadaşlar, aşağıdaki kampanya şartına dikkat etsin. Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartl... Mesaja git »
Paraf kampanyası ile birleştirecek arkadaşlar, aşağıdaki kampanya şartına dikkat etsin. Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, Hal... Mesaja git »
PARAF’TAN TOTAL KAMP 3x100TL 40TL Parafpuan başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
İstanbul' da 110 TL BKM Ekspres ile birleşiyor. Kontrol ettim. Dikkat edilmesi gereken husus, mobil ödeme yapılan istasyonun aynı zaman da Paraf üye ... Mesaja git »
▓Hepsiburada Parafpara Kampanyası(1-15 Ağustos) başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Yatan puan bugün geri alınmış olabilir. Hesabınızı kontrol edin. Dün harcama yapmış ve eksiye düşmüştüm. Bugün paraf puan borcumun üzerine 75 TL eks... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Ben almıştım bir kaç ay önce. Pek memnun kalmadım.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Mr.Zipır' a verildi.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Elimde kullanmayacağım 100/15 Sanal Market kodu var. Kullanacak olan kişiye verebilirim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078