Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
berk sarı
Gerçek Adon
Doğum Tarihi13 Kasım ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[SATILIK]Corsair K70 Cherry MX Red Klavye başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 sa. önce)
Corsair K70 Cherry MX Red -Klavye RGB modeli değildir.Kırmızı LED li modelidir. -Sıfırdır. -Amazondan alınmış Corsair klavyenin değişimi olarak g... Mesaja git »
CORSAİR K95 MX BROWN RGB KLAVYE 500₺ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
Ürün Amazon'dan alınma fazla kullanılmadı kutusunda gıcır gıcır Yen'i sahibini bekliyor. Pazarlık ve takas yoktur. Corsair firması tarafından garantis... Mesaja git »
SAMSUNG 850 EVO İNCELEME VE TEST SONUÇLARI başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Samsung kendi sitesinde hiç bir şekilde yan ve zararlı etkisinin olmadığını üzerine bastırarak belirtmiş. Kaynağınız ne kadar doğru? Tecrübe edilmiş i... Mesaja git »
SAMSUNG 850 EVO İNCELEME VE TEST SONUÇLARI başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Eğer işletim sistemini ssd ye kurarsanız rapid mod açtığınızda IOPS okuma/yazma ( rastgele okuma/yazma ) değerleri artar, işletim sistemini ssd değild... Mesaja git »
SAMSUNG 850 EVO İNCELEME VE TEST SONUÇLARI başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Neresi kötü, hayırlı olsun ssd niz tıkır tıkır çalışıyor. Rapid modla sıralı okumada 3.5gb/s almışınız, rastgele okumada 77k değeri görmüşünüz, olm... Mesaja git »
Corsair Force le mi samsung 850 evo mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bende ssd arayışındayım ve araştırmalarım sonucu samsung evo 850 ye de karar kıldım. Garanti süresi, kullanıcı yorumları çok olumlu gözüküyor ve perfo... Mesaja git »
Bluetooth Kulaklık Kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
içindeki sistemin kalitesine ve ne kadar temiz kullandığına bağlı dayanıklılığı. İyi bir bluetooth kulaklık durduk yere 2 gün sonra su koy vermez.... Mesaja git »
Anında Büyük Hediyeli Yarışma (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
http://testyourvocab.com/result?user=8140352... Mesaja git »
Audio Technica CKS1000 Kulakligim Bozuldu Yardim!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Konunun uzmanı değilim ama 2 tarafdada aynı anda ses gittiyse jack ile ayrım noktası(kablonun sağa ve sola ayrıldığı nokta neyse adı artık) arasında b... Mesaja git »
Sennheiser Lütfen yardım!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beatslerin sesi aşırı yüksektir diğer kulaklıklara göre ve momentumu denemedim ama genelde sennheiserin kulaklıkları ortalamanın biraz altında ses çık... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.088