Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
berk sarı
Gerçek Adberk sarı
Doğum Tarihi13 Kasım ****
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merak ediyorum 1050 ti-gtx1060 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İkince el almak istemeyenlerde var hocam. Gtx 1060 sli fiyatına zaten kralından 1080 alındığını göz önünde bulundurursak sli desteğinin olmaması çok d... Mesaja git »
Ekran Kartı Almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Ekran kartı oyunlarda, grafik işlem gücü isteyen genelde tasarım tarzı programlar ve video editingde performansı arttırır. Yani sizin işinize gelmez. ... Mesaja git »
Güç kaynağından geliyor olabilir mi kontrol ettiniz mi ? Ekran kartı devreye girmesi demek yüklü miktarda ağırlık demek güç kaynağına. Yazılımsal oldu... Mesaja git »
gtx 1070 için bu fiyat nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Aliexpressden ekran kartımı alcaksınız, cesaretinize hayran kaldım . Amazon.com/.de den evga gtx 1070 sc ftw max 450 dolar civarında geziyor.... Mesaja git »
Amazonda hiç cazip fiyat yok yanlış mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Amazondaki model her zaman TR'den daha ucuza oluyor. Türkiye'nin tek avantajı garantisi ki amazon.de her kartta 2 yıl ve evgada uluslar arası garanti ... Mesaja git »
Corsair Utility Engine (RGB EFEKTLERİ) ANLAYAN başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Corsair utility engine'ı açın, adamın profilini import ile programın içine attığınızı varsayıyorum. Yukarıda klavyenizin modelini yazan yerin sağında ... Mesaja git »
Grafiklerin geldiği son nokta forza horizon 3 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
2017'nin sonuna göre grafikler normal abartılacak bişey yok bence, devrimlik bir durumda değil . Hellblade'in bir trailierını izle derim... Mesaja git »
Corsair Utility Engine (RGB EFEKTLERİ) ANLAYAN başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Derdini yaz belki cevaplayabilirim yada başkası cevaplar.... Mesaja git »
Merak ediyorum 1050 ti-gtx1060 başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bence 1050 ti'ın ortalam fiyatı 800 desek; gtx 1060 6gb a max 1300-1400 verilir.... Mesaja git »
Vatan Bilgisayar Ekran kartı indirimi hakkında bir sorum olucaktı başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
VATAN = PİŞMANLIK .... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
MSI
Modem
Zyxel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.070