Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pred4tor_
Gerçek AdALİCAN KAHYA
Doğum Tarihi11 Ekim 1990
KonumEdirne
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Size ozel mesaj gonderemiyorum. Paris ucusunuz icin yardimci olmak isterim.... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
1 adet istanbul-trabzon-istanbul bileti @ondiler a satilmistir. Kampanyali fiyattan kalan bilet sayisi : 2 tek yon... Mesaja git »
1 adet trabzon-istanbul satilmistir.... Mesaja git »
Sadece bu haftaya ve ilk 5 ichat biletine ozel benden yapacaginiz atlasglb bileti satin alimlarinizda tek yon hersey dahil 100 tl den yardimci oluyor... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Soyle bir algi olustu maalesef; eger bilet websitesi fiyatinin cok cok altindaysa kesin dolandiricidir. Ben atlasglb mili satiyorum ve mil fiyat... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Merhaba, istemis oldugunuz ucus icin millerimle business class 160tl den yardimci olabilirim. Ekonomi normal fiyatn uzerinde cikiyor maalesef... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Sıze ozel mesaj gonderdim.... Mesaja git »
Merhaba Atlasglb millerim ile gidis donus 275 tl den atlasin istediginiz ucuslariyla yardimci olabilirim.... Mesaja git »
Silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Merhaba, ekonomide avantajli olmuyor ancak business gidis donus 900 tl ye millerimle yardimci olabilirim. 1 mil = 0,03 try ... Mesaja git »
Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Hızlıal.com paraf puan kampanyası dahilinde 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL indirim yapılacaktır. Havale/EFT, Istanbul/Anadolu yakası ... Mesaja git »
Arkadaşları

TeChNoLoG

eyurtlu

ethemhan
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Gezi ve Seyahat Rehberiniz - Tur Operatörünüz - Turizm Hakkında Bilgi - Ülkemizde Turizm - Nerelere Gidilmeli ? - Seyahat Öncesi Bilinmesi Gerekenler

İlk kez uçağa binecekler - Yurt dışı seyahat rehberi - Konaklama ve Ulaşım Rehberi - Şehirler Arası Ulaşım - Turizm Çeşitleri - Sektörün önde gelenleri

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.070