Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
anteup
Gerçek Ad 
KonumAdana, Seyhan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vvaayy emin misiniz hocam :) Yani ben bu sene merkezi yatay geçişle üniversitemi değiştirsem, sonraki dönemde yatay geçişle başka bir üniversiteye geç... Mesaja git »
Hocam neden acaba.Merkezi yatay geçiş için tek hakkımız olduğu yazıyor kararlarda.Not ortalamasıyla yatay geçiş farklı değil mi ?... Mesaja git »
Merhaba, merkezi yatay geçiş yaparak üniversite değiştirdikten sonra not ortalamasıyla yatay geçiş yapma hakkımız ölüyor mu ?... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beyler uncharted 4 ü oynamak istiyorum.Eski oyunları oynamadım.Sizce eski oyunların olduğu seriyi alıp oynamama gerek var mı ? Birde tomb raider ı öne... Mesaja git »
Ne İzlesem? 199 harika film önerisi. [Güncel: 07 Haziran 2017 Çarşamba] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Selamlar. Ne izlesem sistemini çaresizce izleyecek film arayan insanlara yardım edebilmek amacıyla kurdum. Sistemin başlıca özellikleri şöyle: ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar batman arkham knight ı almak istiyorum.Eski oyunları oynamadım.Direk bu oyunu oynasam alacağım zevk azalır mı? Hikayeler çok bağlantılı mı ... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar şimdi son alacaktım ama akşam totslar çıkıyormuş.Bpl fiyatlar çok erir mi sizce akşamdan itibaren?... Mesaja git »
BATTLEFIELD 1 (PS4 ANA KONU) ÇIKTIII! SAVAŞ BAŞLASIN..! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sizce premiuma 150 tl vermek mantıklı mı? Yakında indirime girme olasılığı var mı ?... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar martta 175 tl harcamasına battlefield season pass dahil midir acaba bilgisi olan var mı?... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094