Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
westberlin
Gerçek AdHasan Derli
Doğum Tarihi9 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 26
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox Live İndirimleri | GwG - DwG başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Dostum ilk alimlarda 1ay gold 1TL idi, kampanya bitmemisse al hemen.... Mesaja git »
Atatürke solcu diyorlarda adamın neresi solcu? başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
Eskiden böyle değerli kişilikler hakkında boş boş konuşamazdık, ayıplarlardı. Böyle saçmalamaya başladığımız zaman da kızarlardı büyüklerimiz. Atatürk... Mesaja git »
Xbox Live İndirimleri | GwG - DwG başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Mart ayinda Star Wars Force 1'i vermisti fena degildi, 2.sini de denemek lazim. Ama ben lego oyunlarina bir turlu alisamadim, renk kolajindan mi yoksa... Mesaja git »
Nisan 2017 Ücretsiz Xbox 360/One Oyunları Sızdırıldı [Güncelleme] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Konunun disinda cok bos bir tartisma donuyor burada. Eski bir ps3 kullanicisiyim ve o donem Turkce oynadigim oyunlardan aldigim zevki anlatamam. Ps3 s... Mesaja git »
Xbox Live İndirimleri | GwG - DwG başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Darksiders 2'yi de 4.90TL'ye aldim haber veren arkadasa tesekkurler. Bu indirim olayina 16 oyunum oldu(Ücretsizlerle 19) ama oynmaya zaman yok... Mesaja git »
Hocam BZ ile baslayan takipteki siparis onemli benim icin 3 tane saat siparis ettim biri de hediye, bu saticiyi da forumdaki konuda onerdikleri icin t... Mesaja git »
Merhabalar aliexpress alisverisinde yeniyim. İlk alisverisim olarak birkac gun aratla 6 siparis verdim 4'u sorunsuzca ortalama 20 gunde geldi. 2 sipar... Mesaja git »
Merhabalar aliexpress alisverisinde yeniyim. İlk alisverisim olarak birkac gun aratla 6 siparis verdim 4'u sorunsuzca ortalama 20 gunde geldi. 2 sipar... Mesaja git »
Konuyu daha onceden gormustum fakat ihtiyacim olmadigi icin gidip incelememistim. Bu gun arkadasla gezerken denk geldim beyaz olan 29,99TL, mavi,gri,l... Mesaja git »
Xbox Live İndirimleri | GwG - DwG başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Game of thrones, the walking dead ve the walking dead episode 2 su an UCRETSİZ gorunuyor bilginiz olsun. Baska ucretsiz oyunan rastlayan olursa paylas... Mesaja git »
Arkadaşları

laider

PearBear

anlayis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.102