Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
westberlin
Gerçek AdHasan Derli
Doğum Tarihi9 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Pro alan arkadaşlar maillerini kontrol etsinler. amazon.de 12 aylık PSN Plus için indirim kodu yolluyor, bu kodla 12 aylık üyelik 43.99€(Ortlam... Mesaja git »
Vergiler yüzünden artık yaşama hevesim kalmadı başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Troll kardeş, normalde sizin troll kitleye cevap yazmıyordum, engelleyip geçiyordum ama senin bu yorumun beni çok sinirlendirdi. Yanımda olsan kafamı ... Mesaja git »
Aliexpress despute (anlasmazlik) sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu bazı çakal satıcıların taktiğidir bu, kapat ben yollarım der sonra cevap dahi vermez. Ama bazıları da dürüst çıkıp tekrar yollayabiliyor. Tamamen ş... Mesaja git »
Xbox live gold üyelik hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşım bilmiyorsan, bilmiyorum de insanları neden yanlış yönlendiriyorsun. 10 güne bir de aynı soruyla başlık açılması da ayrı birşey zaten. İşte ... Mesaja git »
Metro Turizm Çalışanları Tarafından Darp Edildim (DAVA AÇILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Size ne olacağını kısaca anlatayım da ilerleyen safhalarda moraliniz bozulmasın. Olay yeri otogar olduğundan mutlaka bir kamera görüntüsü bulunup dosy... Mesaja git »
Satılık Ekşi Sözlük Hesabı konusunu başlattı (13 gün önce)
SATILDI... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Ben de 24'ünde sipariş verdim ama ne para kesilmiş, ne de mail atılmış diğer arkadaşın dediği gibi.... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
+1 merak ettiğim bir konu... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bu gün amazon müşteri hizmetleri ile görüştüm, şu an stoklarımızda yok dedi pro için. Ne zaman gelir ne bilgi veremem, depoya gelse de Almaya deposuna... Mesaja git »
Sony Playstation için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Arkadaşlar bu aldığımız pro'lar amazon garantili değil mi? Malum sitede ilanlar var 1 yıl son Türkiye, ikinci yıl amazon garantili yazmışlar. Ben mi y... Mesaja git »
Arkadaşları

laider

PearBear

acu540

HogwartsMeade
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094