Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
westberlin
Gerçek AdHasan Derli
Doğum Tarihi9 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 33
Son mesaj tarihi: 15 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Sizi kınıyorum, düşmanımız ey amerika'nın malını öneriyorsunuz!... Mesaja git »
Tata indigo sw 2008 almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
En başta da söylemiştim ki dediğim gibi olmuş, kullanmadan ön yargı sahibi olanlar doluymuş yine. Kullanıcı bir arkadaş düzgün yorum yapmış sadece. Be... Mesaja git »
13000 Tl araç yardımı başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Prima İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
250TL üzerine de %4 indirim varmış. Fiyatlar fena değildi aldım birşeyler. Eskiden kupon falan iyi fiyat oluyordu ama son 5-6 aydır kuponlar bezlerde ... Mesaja git »
Tata indigo sw 2008 almalı mıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bu başlığa kimse yazmaz, yazan da bilmeden kötüler. Zamanında tata kullanmıştım, eğer ararsanız forumda detaylı tata konusu var, oradan net bilgiler a... Mesaja git »
6 ay ehliyetimi kaptırdım başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kamyonet ticari araç olarak geçer ve ticari araçlarda hiç tolerans yoktur. 0,5 tolerans limiti binek araçlar içindir.... Mesaja git »
Sadece carrefour hiper marketlerde var ürün. Ben çift amartisörlüsünü aldım az önce. Ayrıca tüm bisiklet ürünlerinde yüzde elli indirim var. Bu fiyatl... Mesaja git »
Aile Aracı İçin Tavsiyeleriniz - 80.000 TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Merhabalar Bütçenizle düzgün düşük km freemont bulamazsınız. Söylediğiniz kriterlere göre ya mpv tarzı ya da sw araçlar işinize yarar gibi, eğer mp... Mesaja git »
Xbox Live İndirimleri | GwG - DwG başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Doğrudur hocam ben bilgilendirme için paylaştım zaten. Ben oyunları pc üzerinden girip alıyorum, belki ondan yattı bana.... Mesaja git »
Xbox Live İndirimleri | GwG - DwG başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Resmi foruma yükleyemedim hata verdi. Bu yaptığım son alışverişten aldığım iade tutarının dekont'u. Bence M.H. İle görüşün neden iade alamadığınızla i... Mesaja git »
Arkadaşları

laider

PearBear

HogwartsMeade
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109