Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
westberlin
Gerçek AdHasan Derli
Doğum Tarihi9 Ekim ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Modacar berenis oto koltuk lılıf 40 tl başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Ben daha taktırmaya fırsat bulamadım. Düşünün olursa aldığım fiyattan bırakabilirim.... Mesaja git »
Malum yeni torba yasayla gelir vergisi 3.dilimi %27'den %30'a çıkarılacaktı, her ne kadar oran %3 gibi bir artış olarak görünse de mevcut orana göre %... Mesaja git »
BKM Migros Kampanyası 150 TL ye 30 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dün alılveriş yaptım, indirim düştü.... Mesaja git »
Modacar berenis oto koltuk lılıf 40 tl başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Kılıflar bu gün geldi. Öyle kötü bir kokusu yok, paketi ilk açtığımda yapıştırıcı kokusu geldi biraz havalandırınca geçti. Muhtemelen uzun süre pakett... Mesaja git »
100 tl ilk benzinle 160 km yol yapıyorum normalmi ? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
160km'de ışık yaktıysa, ışıktan sonra da ortalama 30km gider desek 160+30=190km.100/190= 52kuruş(küsür)/km oranınız var. Bakımını yeni yaptırdım diyor... Mesaja git »
Modacar berenis oto koltuk lılıf 40 tl başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Dün bir tane almıştım, yanımdaki arkadaşta isteyince bir tane de ona sipariş ettik. Şu an ikisi de kargoda.... Mesaja git »
Merhaba. Projeksiyon cihazını almak istiyorum fakat yurtdışı alışveriş limitinin üzerinde fiyat sanırım. Gümrükte ek ne kadar ödeme yapmamız lazım.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Robotik üretim hatası varsa ve bayiler bunu biliyorsa neden mağdur olan insanlara yardımcı ol ak yerine, top çarpmıştır diye saçma bahaneler üretiyorl... Mesaja git »
Turkcell BİP ile Hediye 16GB İnternet | Sadece 10 Dakikada ! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadaşın yazdığı numaraları aradım, kimseyi rahatsız etmeden 5 dakikada işlem tamam. Teşekkürler... Mesaja git »
Evmanya.com doğum gününe özel %50'ye varan indirimler başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben de 15 gün önce birşeyler aldım, 2 günde geldi.... Mesaja git »
Arkadaşları

laider

PearBear

acu540

HogwartsMeade
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109