Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sedatx
Gerçek AdSedat Yücetürk
Doğum Tarihi11 Şubat ****
MeslekWebMaster
KonumKocaeli,Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Satılık 9,75 köy 42-35-20 hero başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Güzel hesap hayırlı olsun alana, 10,5 daha yakışıklı olur gibi : )... Mesaja git »
TH 9 30 30 HEROLU KÖY ARIYORUM başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İki tarafada hayırlı olsun. şahin sana kefil olurdum ben : )... Mesaja git »
Satlik savunmalari full 11 th köy başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Isim hakki Ios geçiş kodu Ios dami oynandi android ilemi bunlarida eklersen daha iyi olur kardeşim hayırlı satışlar.... Mesaja git »
Satılık Acil kb 10 full e yakin (duvarlar full) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Alsınlar alsınlar acil acilde güven verecek birseyler sunarsan daha çabuk satabilirsin.... Mesaja git »
Th11 151 Level Fulle Yakın Köy Herolar:38/45/20 [SATILDI] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Senzu ben dikkate bile almiyorum. bu tipleri teşekkür ederim ilgin için umarim satarsın koyunu yakinda.... Mesaja git »
9. VEYA 10. SEVIYE KLAN ARIYORUM (ALINDI) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sağolun dostlar eyvallah... Mesaja git »
9. VEYA 10. SEVIYE KLAN ARIYORUM (ALINDI) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
EFSANE 10 seviye klan smsm377 den tedarik edildi baya ilgilendi teşekkür ederim güvenilir kisidir.... Mesaja git »
Efsane icin pm attim... Mesaja git »
9. VEYA 10. SEVIYE KLAN ARIYORUM (ALINDI) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hocam. Sizin klanlari biliyorum fiyati bana uysaydi zaten direk.size yazicaktim. Fiyatlari nedir... Mesaja git »
9. VEYA 10. SEVIYE KLAN ARIYORUM (ALINDI) konusunu başlattı (9 gün önce)
Smsm377 sunay abiden.9 seviye klan alindi güvenilir arkadastir teşekkür ederim... Mesaja git »
Arkadaşları

kadir4343
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.090