Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
limitx98
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Temmuz 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
OKUL BİRİNCİLERİ İÇERİ >> başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sağolun hocam buldum belirtmişler :)... Mesaja git »
OKUL BİRİNCİLERİ İÇERİ >> başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Beyler bende de şöyle diyor "ÖSYS diploma notu işlemleri nedeniyle eğitim bilgileriniz gösterilmemektedir. Eğitim bilgilerinizi başvurunuzundan kontro... Mesaja git »
Troll yok ss aticam sinavdan sonra başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Eğer doğruysa helal olsun hocam,tebrikler... Mesaja git »
Kas gevşerken olmaz başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
5 şıkkın hepsi söylenmiş resmen saffafaf ösym açıklanana kadar bekleyin beyler moralleri bozmayın, her ağızdan bi ses çıkıyor... Mesaja git »
Sonuç ne civarda olur başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bu sene baya bi çekmişsiniz hocam tebrikler,her şey gönlünüzce olsun :)... Mesaja git »
Sonuç ne civarda olur başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Hocam siz mezunsunuz yanlış bilmiyorsam? Geçen sene kaçtan mezuna kaldınız... Mesaja git »
[135k > 1300] Dershanesiz Başarı ||| Yeni nesillere tavsiyeler ### başlıklı konuyu favorilerine ekledi (22 gün önce)
5 yaşımdan beri tek hedefim ODTÜ Bilgisayar idi. İlkokulda iyi sayılabilecek bir öğrenciydim. Ortaokulda çok değiştim. Çevre et... Mesaja git »
MODERN FİZİK ANA KONU başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Bu başlık altında soru ve cevabını veya bir bilgiyi paylaşalım sınava kadar büyük bir arşiv bekliyorum herkesin hedeflerine ulaşması dileğiyle.. -Z... Mesaja git »
İngilizce'de ezber nasıl yapılır (kelime/kelime kalıpları) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhabalar Bildiğimiz gibi sözlük anlamları ile ezberlesek hem amelelik oluyor hem tek bir anlamı aklımızda kalıyor. Sizce nasıl çalışmalıyız? Çalışı... Mesaja git »
--------- BEŞ Adımda Ücretsiz İNGİLİZCE Öğren --------- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Öneriler İngilizce Çalışma Programı Look Ahead Konuşma Dersleri İskelet Gramer Yöntemi Cbc Dersleri... Mesaja git »
Arkadaşları

radagasty
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125