Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
abcd12341
Gerçek Ad xyz
Konumabc
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cok onemli duyuru konusunu başlattı (13 sa. önce)
https://www.google.com.tr/amp/m.milliyet.com.tr/amp/osym-den-ygs-lys-ye-basvuran-tum-gundem-2472407/ Unutmayin arkadaslar... Mesaja git »
Bu tıp'ın ne özelliği var? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kardes hangi hastane veriyomus oyle burs? Ben de Tip okuyorum o kadar yere basvurdum burs verwn olmadi.bu hastanenin adini biliyosan yazar misin bana ... Mesaja git »
kıbrıs ta tıp okuyan var mı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Komik misin... Mesaja git »
kıbrıs ta tıp okuyan var mı konusunu başlattı (2 gün önce)
bi şey soracam... Mesaja git »
Tıp la ilgili sorulariniz başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Cok ezber var yazarak calismak zaman aliyor o yuzden okuduklarini tekrar ederek aklinda tutmaya calisman lazim.notlari cok tekrar etmek gerekiyor... Mesaja git »
Tıp la ilgili sorulariniz konusunu başlattı (4 gün önce)
Varsa cevaplayabilirim.ben de gecen yil kazandim lys doneminde de burda baya takildim .boyle baslik acan tip ogrencilerinden de gorus vs aliyodum guze... Mesaja git »
TIP İÇİN 3. SENE? YARDIM başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kardesim ben 3. Yilimda kazandim hic moralini bozma beni ornek al bak yapilabiliyomus demekki.fakultede 4. Senesinde gelen arkadasim bile var.canini s... Mesaja git »
Tıpa gelmeden once 1 milyon kez daha düsünün başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hangi bolumlerden biraz fazla calisirsin mesela birazdan kastin diger bolumlerden 7-8 kat daha fazla calismaksa haklisin.diger bolumlere gore cok daha... Mesaja git »
Tıpa gelmeden once 1 milyon kez daha düsünün başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Birader bilmesek yiyecez diyosun da neyi biliyosun? Soylediklerimde yanlis bi yer mi var? Durum bu. Ha dersin ben tipa girdikten sonra dalgama bakarim... Mesaja git »
Kimseyi bi seyden sogutma gibi bi amacim yok.ki rakip elemek icin yazan lys ogrencilerinden saniyorsan aylar onceki mesajlarima da bakabilirsin.senin ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078