Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
abcd12341
Gerçek Ad xyz
Konumabc
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TIP FAKÜLTESİ TERCİH ETMİŞLERE ALTIN NASİHATLER. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam hepsini okudum iyi guzel de van dan uzman cikmasini niye zor bir durummus gibi gostermissin ki?ben de van tipta okuyorum.yapilan arastirmalara g... Mesaja git »
Tıp tercihi yapacaklara son tavsiyelerim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Derslerden ne farki var dememistim birader daha okudugunu anlayamiyorsun bi de tip okuyormus... Mesaja git »
Tıp isteyenlere yardim başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam ankara tip zor sanirim orayi pek bilmiyorum ama gazi tip baya disiplinliymis ve zormus sinifta kalmak istemiyosan kolay tiplari sec karsim... Mesaja git »
Tıp isteyenlere yardim konusunu başlattı (4 ay önce)
Tip 2. Sinifim tipla ilgili sorulariniz varsa yanitlayabilirim... Mesaja git »
Cok onemli duyuru konusunu başlattı (5 ay önce)
https://www.google.com.tr/amp/m.milliyet.com.tr/amp/osym-den-ygs-lys-ye-basvuran-tum-gundem-2472407/ Unutmayin arkadaslar... Mesaja git »
Bu tıp'ın ne özelliği var? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Kardes hangi hastane veriyomus oyle burs? Ben de Tip okuyorum o kadar yere basvurdum burs verwn olmadi.bu hastanenin adini biliyosan yazar misin bana ... Mesaja git »
kıbrıs ta tıp okuyan var mı başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Komik misin... Mesaja git »
kıbrıs ta tıp okuyan var mı konusunu başlattı (5 ay önce)
bi şey soracam... Mesaja git »
Tıp la ilgili sorulariniz başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Cok ezber var yazarak calismak zaman aliyor o yuzden okuduklarini tekrar ederek aklinda tutmaya calisman lazim.notlari cok tekrar etmek gerekiyor... Mesaja git »
Tıp la ilgili sorulariniz konusunu başlattı (5 ay önce)
Varsa cevaplayabilirim.ben de gecen yil kazandim lys doneminde de burda baya takildim .boyle baslik acan tip ogrencilerinden de gorus vs aliyodum guze... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.080