Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aceryeni
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
25 tl ye 4 gb veya üstü geçebileceğim bir paket var mı? aveadan geçiş yapacam. Bİlgi veren olursa sevinirim arkadaşlar... Mesaja git »
bulunduğum köyde turkcell harici çekmiyor. şuan için 4gb net 500 dh yı 25 almak artık zor gibi gözüküyor... Mesaja git »
EKSPERE DANIŞIN; KAZA SONRASI YANLIŞ UYGULAMALARDAN KORUNUN. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
sanayi deki Usta dedi ki. Eksper ne ücret yazarsa o yansır tramere. Eksperde 2500 den aşağıya yazmaz dedi. Ben bunu anlamadım. Şimdi elden ödesem 15... Mesaja git »
EKSPERE DANIŞIN; KAZA SONRASI YANLIŞ UYGULAMALARDAN KORUNUN. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İyi forumlar arkadaşlar. Talihsiz bir kaza oldu. Aracın sol tarafı bariyerlere sürtüldü. Sanayiden ustaya gösterdim. Elden yaptırırsan 1500 e hal olur... Mesaja git »
OTOMATİK VİTES ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
hocam benzinde yapıyor.bu hafta hem benzın hem lpg fitresini değiştirdim. Durum değişmedi.Bana da bobin ya da buji geliyor ama pc şanzıman deyince kor... Mesaja git »
OTOMATİK VİTES ARIZALARI VE ÇÖZÜMLERİ başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
iyi forumlar arkadaşlar. 1.4 klasik otomatik opel corsa aracım var. Bu aralar sıkıntı çıkarıyor başıma ve Pc ye bağlattığımda şanzıman hatası çıktı. .... Mesaja git »
Netspeed 16MBPS İNTERNET 44TL başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Fiber için aktivasyon parası istiyor tahaut vereyim desen de istiyor. Hem de 75 TL. 1 sene kullandım desen aylık 71 civarına geliyor fiberneti... Mesaja git »
pm lütfen... Mesaja git »
GittiGidiyor Yeni Üyeliklere 100/20 İndirim başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
yandex mail ile opera üzerinden dün hesap açtım oldu. Bazen oluyor bazen olmuyor tam olarak anlamadım... Mesaja git »
1.2 easytronic vs 1.4 tam otomatik başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arabanun geri kaçırmamasi için yokuş kalkış desteği olması lazım. Tam otomatik diye geri geri kaçırmaz demek doğru olmaz. 1.4 motorda çok dik yokusta ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: metro turizm gidiş bileti alana dönüş bileti bedava yapan promosyon kodu
Alıcı: agent82
Tarih: 8 Haziran 2017; 14:25:27
Yorum
Genel Puan

Ürün: genpaailemde geçerli axess in verdiği mtv kodu kampanyası
Alıcı: Kimsatar
Tarih: 26 Ocak 2017; 15:10:34
Yorum
Genel Puan

Ürün: Akbank mtv kodu 2 ADET
Alıcı: osmann37
Tarih: 25 Ocak 2017; 17:16:26
Yorum
arkadaş güvenilirdir.. teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: n11
Alıcı: ceylandeğirmen
Tarih: 18 Kasım 2016; 10:34:32
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078