Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aceryeni
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lg 49UJ701V serisi aldım. Yarın kurulum olacak. Ekran kullanım süresine nasıl bakabiliriz... Mesaja git »
PHILIPS 55PUS8602, Samsung 55MU9000 ve Sony 55XE9005 başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hocam tv ye ek bağlanan cihazlarda çalışıyor bu ürün anladığım kadarıyla. Doğru mu ? bende samsung mu7400 ile philips pus 7002 arasında kaldım.... Mesaja git »
Samsung 55MU7000 mi Samsung55mu7400 mü? başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Kullanıcılardan bir yorum gelse iyi olurdu.... Mesaja git »
İlandaki araç alınır mı? ASTRA J 1.4T Cosmo başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
1.4 otomatik corsa d var bende. O bile İstanbul da 10 litre nin altına çok zor iniyor... Mesaja git »
40-50 bin lira arası otomatik B sınıfı araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Yanlış hatırlamıyorsam 3 bin civarı ya da 3 bine yakın olması lazim... Mesaja git »
E.C.A. Confeo Plus Kombi başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
şebeke suyu ısıtma sorunu Confeo plus serisinde de devam ediyor mu? Kullanıcı arkadaşların yorumlarını bekliyorum... Mesaja git »
E.C.A. Confeo Plus Kombi başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
E.C.A. Confeo Plus 24kw ile Demirdöküm Nitron Plus arasında kaldım Demirdöküm olanın avantajı kombinin üzerinde haftalık prgram yapma özelliği var . ... Mesaja git »
Scotty Bedava Yolculuk 3 dene hemde başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Ben dün ücretsiz hakkımı kullanarak seçtim. Ama indigimde ücret çıktı. Uygulamada sorun olmuş. Uygulamada çok stabil çalışmıyor... Mesaja git »
Philips PUS7002 kullanıcıları . başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam internetten alacam şuan 49 inç kupon ve puanlarla 3000 civarına geliyor.2700 halletsem çok mutlu olurum :) 3500 e de 55 lik olsa tadından yenmez... Mesaja git »
Philips PUS7002 kullanıcıları . başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ne kadar süredir kullanıyorsunuz. Bugun media markta ürüne baktım çok hoşuma gitti. Kampanya denk getirip almayı düşünüyorum. Kimisi philips i çok övü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: metro turizm gidiş bileti alana dönüş bileti bedava yapan promosyon kodu
Alıcı: agent82
Tarih: 8 Haziran 2017; 14:25:27
Yorum
Genel Puan

Ürün: genpaailemde geçerli axess in verdiği mtv kodu kampanyası
Alıcı: Kimsatar
Tarih: 26 Ocak 2017; 15:10:34
Yorum
Genel Puan

Ürün: Akbank mtv kodu 2 ADET
Alıcı: osmann37
Tarih: 25 Ocak 2017; 17:16:26
Yorum
arkadaş güvenilirdir.. teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: n11
Alıcı: ceylandeğirmen
Tarih: 18 Kasım 2016; 10:34:32
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
2.360