Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aceryeni
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
nerde buldunuz hocam... Mesaja git »
İş Bankası 1000 TL kadar Nakit Avans Faiz Yok başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
teşekkürler 1000tl 6 taksit ya da 30 tl puan sundu. Telefon alacaktım. Çok güzel işime yaradı :)... Mesaja git »
İş Bankası 1000 TL kadar Nakit Avans Faiz Yok başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
iptal bölümüne bağlayamadı. Teknik sorun var dedi. Kendisi direk iptal edecekti. sesli onay alırken kapadım telefonu... Mesaja git »
⚡⚡⚡Çok yeni 16-31 temmuz n11.com maximum kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
bugün benimde yatmış.... Mesaja git »
⚡⚡⚡Çok yeni 16-31 temmuz n11.com maximum kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Puani yatan var mi... Mesaja git »
▓N11 Maxipuan Kampanyası (1-31 Temmuz) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Benim maksimim da hala yatmadi Kayit actirmam gerekli mi... Mesaja git »
İphone 7 ve İphone 7Plus Yurt Dışı Cihaz Genel Konu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam sahininden linkini kaldirmis .sadece numarası var 2800 e 7plus 32 gb aldim Bu haftada 2250 e 7 alacam... Mesaja git »
İphone 7 ve İphone 7Plus Yurt Dışı Cihaz Genel Konu başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Sahibinden üzerinden aldım. Iraktan getirdi arkadaş. Face time vardı. Şarj aleti bizim ülkeye uyumlu değildi. Dönüştürücü aldım. Isterseniz pm atın ar... Mesaja git »
ÇARPIŞMA TESTİNDE KOLTUK KAFALIKLARININ KULLANILMAMASI başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Rahatsız olduysanız sizde forumdan gidebilirsiniz. Ulu Önder sayın saygılı düşünürümuz... Mesaja git »
ÇARPIŞMA TESTİNDE KOLTUK KAFALIKLARININ KULLANILMAMASI başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Onlari çıkarsalar bile türküye de söktüleri için sökme parası alırlar. Bu ülkeye sadece zamlar yansır indirimler değil (telefonlara TRT vergisi gel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: metro turizm gidiş bileti alana dönüş bileti bedava yapan promosyon kodu
Alıcı: agent82
Tarih: 8 Haziran 2017; 14:25:27
Yorum
Genel Puan

Ürün: genpaailemde geçerli axess in verdiği mtv kodu kampanyası
Alıcı: Kimsatar
Tarih: 26 Ocak 2017; 15:10:34
Yorum
Genel Puan

Ürün: Akbank mtv kodu 2 ADET
Alıcı: osmann37
Tarih: 25 Ocak 2017; 17:16:26
Yorum
arkadaş güvenilirdir.. teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: n11
Alıcı: ceylandeğirmen
Tarih: 18 Kasım 2016; 10:34:32
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
2.475