Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
aceryeni
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
720 dolar çektiler bana fiyat. büyük kullanamam diye yok dedim. 7 içinde 620 dolar dedi. o fiyata 7 nin pek avantajı yok . 7 için fiyat aldınız mı siz... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Toplama olabilir mi diye şüpheleniyorum ımeivermiyorlar... Mesaja git »
2600 e alabilirsek çok güzel olur... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hocam chrome da bu dedikleriniz oluyor mu. Ben pc ile aynı oturumu kullanıyorum. Çok işime yarıyor... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
iyi günler arkadaşlar bu günlerde ben de bu teelfona merak sardım. Mavi rengi çok hoş duruyor. Size sormak istedğim bir şey var. telefonda İnternette ... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
sahibindende o fiyata çok rahat alırsınız. 2750 ye satabilen can atıyor :) orda yazdıkları fiyata aldanmayın özel mesaj atın... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İnternete yazın 2 el telefon satış sözleşmesi çıkıyor zaten.onu doldurup imzalatin... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam alırken satış sözleşmesi yaparsın hiç bir şey olmaz... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
100 tl n11 kupon ihtiyacı olana verebilirim. Maksat işi görülsün ücretsiz... Mesaja git »
Iphone 7 ve Iphone 7 Plus Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam sahibindenden de millet fiyatları şişiriyor. faturası kesilmiş cihaz satanlar genelde 2900 ile 3 bin arasında fiyat yazıyor. pazarlık yapınca 27... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: metro turizm gidiş bileti alana dönüş bileti bedava yapan promosyon kodu
Alıcı: agent82
Tarih: 8 Haziran 2017; 14:25:27
Yorum
Genel Puan

Ürün: genpaailemde geçerli axess in verdiği mtv kodu kampanyası
Alıcı: Kimsatar
Tarih: 26 Ocak 2017; 15:10:34
Yorum
Genel Puan

Ürün: Akbank mtv kodu 2 ADET
Alıcı: osmann37
Tarih: 25 Ocak 2017; 17:16:26
Yorum
arkadaş güvenilirdir.. teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: n11
Alıcı: ceylandeğirmen
Tarih: 18 Kasım 2016; 10:34:32
Yorum
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.117