Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
oy61
Gerçek AdOsman Yener
KonumBİLECİK
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sayın Repkas forumda bu şekilde orjinal geri görüş taktıran birçok arkadaş var. Servisin zırvalamalarını dinlemeyin. Birde nevcox mu ne diye bir marka... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Geçen sene bu şekilde bekleyen arkadaşlar yazın alacağı fiyatında üstünde almak zorunda kaldılar.... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Egzoz gazının sıcaklığını ölçen sensörler vasıtasıyla dbf'nin temizlenmesine karar veriyor sanırım motor işletim sistemi. Bu sensörlerdeki sıcaklı... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İki hafta kadar önce bendede bir güncelleme görünüyordu, artık görünmüyor. Fakat geçen hafta servisten egzoz gaz sıcaklığı ölçümündeki bir hata riskin... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arabam 1,5 aylıkken geçen yıl haziranda bende dolu hasarına maruz kaldım. Çok moral bozucu bir durum. Fakat gayet güzel tamir ediyorlar, boyada zarar ... Mesaja git »
Teknik verilere baktığınızda iyi olduğu görülüyor. 1.0'ı daha üst donanımlardada verseler ve güzel bir otomatik vitesle kombine etselerdi çok iyi satı... Mesaja git »
Kendiniz o bölgeden birşeyler taktırıp çekmedikten sonra ben birşey olacağını zannetmiyorum. Kendi aracımda kontrol etmedim ama bizlerinkide öyledir, ... Mesaja git »
Alpatadan aracımı aldım ve 15000 bakımını orada yaptırdım. Alırken çok bir indirim alamıyorsunuz. Servisle ilgili bir sorununuz olurda düşük not verir... Mesaja git »
Dizel partikül filitreniz tıkanmış olabilir.... Mesaja git »
Yeni Opel Astra K (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bilgisi olan olan yoktur ama tahmini olarak 2018 sonbaharı ile 2019 yazı arasında bir dönemde makyaj görür diye tahmin ediyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.105