Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TÜRKKAĞAN
Gerçek Ad 
KonumElazığ, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Haziran 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
15 Yaşındayım Çiftçi Olmak İstiyorum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
Merhaba. Ben lise ikinci sınıfa geçecek bir öğrenciyim ve 15 yaşındayım. Annem babam öğretmen lakin ayrılar. Ben de 2 sene önce liseye geçme sınavında... Mesaja git »
SİTENİZİN ADINA ADSENSE HESABI AÇILIR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
NOT: ADMİN ADSENSE SATMIYORUM DİKKATİNİ ÇEKERİM! PAHALI GELSE DAHİ GELİN İKİCİFT LAF EDELİM BELKİ İNDİREBİLİRİZ Sizlere kesin sonuçla SİZİN ... Mesaja git »
Soru 1: Hakkımızda Soruşturma (Suç duyurusunda bulunulup bulunulmadığını ) açılıp açılmadığını nasıl öğrenebiliriz? Not: E devletten bildiğim kadarı ... Mesaja git »
Gizli soruşturma hakkinda (ne demek?) konusunu başlattı (4 ay önce)
Merhaba Gizli soruşturma nedir ve hangi durumlarda gizli sorusturma olabilir?... Mesaja git »
Gizli soruşturma hakkinda (ne demek?) konusunu başlattı (4 ay önce)
Merhaba Gizli soruşturma nedir ve hangi durumlarda gizli sorusturma olabilir?... Mesaja git »
N11 CEKLER HEPSİ 2 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
N11 100/15 cek 2 tl N11 200/25 cek 2 tl N11 300/40 cek 2 tl N11 500/50 cek 2 tl N11 750/70 cek 2 tl N11 1000/90 cek 2 tl Hizli iletisim 505 9202556... Mesaja git »
Asteğmene verilen görevler nelerdir? TK,inzibat dışında... Mesaja git »
PTTCell aksam 2-8 arasi hiz dusumu başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bu mevzuyu bende pttcelle sordum. Konuyu anlattım ne böyle birşey mi var hayır bizde yok deyip şaşkınlıkla karşıladı btk kota düşümü olayını ilk basta... Mesaja git »
Hepsiburada (Casio MTP-VS02D-1ADF) 71 tl + ücretsiz kargo başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Ürünün fiyatı Piyasanın altında ayrıca güneş enerjisi ile çalışıyor ihtiyacı olan bakabilir. http://www.hepsiburada.com/casio-mtp-vs02d-1adf-erke... Mesaja git »
Satılık Tertemiz Samsung Galaxy Note 2 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Cihaz çok temiz kullanılmıştır. Donanımsal hiçbir sorunu yoktur, resimlerde de görüldüğü gibi kozmetik açıdan çok iyi durumdadır. Şarj aleti yoktur. O... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078