Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vioman
Bir Önceki Kullanıcı AdıBossFather
Gerçek AdEmin Şimşek
Doğum Tarihi20 Ağustos ****
KonumKırıkkale,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Sınavımı iyi ki kontrol etmişim başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
hocam şimdi niye bizi sıkıntıya düşürüyorsun... Mesaja git »
Hâlâ 2014'den iyi geleceğini sananlar var (Edit geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
ben 2016 ile alakası olmayacağı 2014 e yakın olacağı kanaatindeyim bekleyip göreceğiz... Mesaja git »
Odtü PC olur mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
+ almakla alakası yok hele egoyla hiç alakası yok önce bunu bi netleştireyim. karakter kişilik yetenek hiç bir şeye yetmez bunuda bil. önce bu bölümü... Mesaja git »
HER ŞEY SIZLER ICIN HER ŞEY GENÇLER ICIN GENÇLER başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
sağolun hocam böyle bir mesaj almayalı çok olmuştu. mutlu ettiniz mutlu olasınız.... Mesaja git »
HER ŞEY SIZLER ICIN HER ŞEY GENÇLER ICIN GENÇLER başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
elden bir şey gelmiyor hocam. güzel olacağı garanti olmayan bir gelecek için hayatımdan 2 yılımı sattım nasıl mutlu olayım ki buna değdini görmeden? h... Mesaja git »
Sıralama tahmini istiyorum lütfen başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
13-14 arası gelir gibime geliyor. hayırlısıyla girersin kardeşim.... Mesaja git »
eyvallah var ol bende çok üzülüyorum hem ülkeme hem gençliğimize. bu halimize de şükür...... Mesaja git »
Hâlâ 2014'den iyi geleceğini sananlar var (Edit geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
aynen kardeş aynen 2016 ya yakın gelecek . sen burda ol da biz her daim burdayız merak etme... Mesaja git »
Düzce Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
başka bölümlere yönelmeni tavsiye ederim. ha illa bu bölüm diyorsan mezuna kalmanı öneririm.... Mesaja git »
Forum neden yoğun değil? başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
normaldir hocam işi biten gidiyor. lys sonuçları açıklanınca tekrar doluşurlar. bu aralar gördüğün kişiler kemik kadro.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Duygular hakkında öğrenmen gereken ilk şey bir bedeli olduğudur…

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.250