Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Vioman
Bir Önceki Kullanıcı AdıBossFather
Gerçek AdEmin Şimşek
Doğum Tarihi20 Ağustos ****
MeslekBilgisayar Mühendisi
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Ülke gençleri bizi sırtlayacak seviyede mi? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Siz gençleri merak etmeyin. Bu gençlere nasıl bir ülke bıraktık diye düşünün.... Mesaja git »
50 k ve 60 k Mf-4 kaç puandır başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
mf4 394 -------- 49k... Mesaja git »
[RİKS BUDUR]Kiminle Aynı Evde 3 Gün Kalacaksınız başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kyk bursu ne kadar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
bu yıl burs ve kredi miktarı artacak . tahmini 450 tl olur diye düşünüyorum. kaynak:... Mesaja git »
Mezuna Kalıp Dershaneye Gitmeyecek Olanlar Çöksün başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
bende mezundum ve dersaneye gitmemiştim. çoğu kitabımı çözümlü tercih ettim. onun dışında sorum olursada internette bi şekilde buluyordum. mat için a... Mesaja git »
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendisleri ~2017 Girişliler başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Harp Okulu-Sivil Okul Arasında Seçim başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
harbiye de mühendis değil subay yetiştirirler :) ne olmak istediğini seç subay mı mühendis mi?... Mesaja git »
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendisleri ~2017 Girişliler başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendisleri ~2017 Girişliler başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendisleri ~2017 Girişliler başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Arkadaşları

sungur1907

Dessicoltt
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
''Duygular hakkında öğrenmen gereken ilk şey; bir bedeli olduğudur.'' (Equilibrium)

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Sony
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094