Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sorry4Death
Gerçek AdBayram Kevrek
Doğum Tarihi28 Nisan 1996
KonumMersin,Yenişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Müjdat Gezen'den Abdulhamid'in Torununa Çirkin Sözler! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Necmettin Erbakan'a saygım vardır. Dün neyse bugün de oydu çünkü. FETÖ'nün Saadetçilerin içine sızamaması açık, Necmettin Erbakancılar FETÖ'nün ne bok... Mesaja git »
Müjdat Gezen'den Abdulhamid'in Torununa Çirkin Sözler! başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Ben 28 Şubat'tan sonra AKP'nin hatta A Haber'in muhabirine kadar "Sayın Fetullah Gülen hoca efendi" dediklerini biliyorum. Hatta AKP'nin bakanının "A... Mesaja git »
FETÖ'yü örneklemen yanlış oldu. İmam Hatip eğitiminden geçen tiplerdi onlar. Seküler eğitim görüp askere gidenler imam hatipliler kadar zarar vermedi... Mesaja git »
Eleştri dozu artmış ama söz konusu zatın Türk milletiyle dalga geçer gibi konuşmalarının yanında hiç sayılır.... Mesaja git »
[ALINIK] GTA 5 RCSG HESABI konusunu başlattı (9 ay önce)
Fiyat en fazla 40 TL'dir. Hesabın level'ı önemli değildir. Oyun içi paranın bolluğu birinci önceliktir. Referansı bulunmayanlar pm atmasın.Sistem Notu... Mesaja git »
|ACİL SATILIK| 60 TL - 320 GB WD 2.5 konusunu başlattı (11 ay önce)
Ürün görüldüğü gibidir. Bir problemi yoktur. Acilen paraya ihtiyacım olduğu için bu kadar ucuz fiyat girdim. Sistem Notu : Bu ilan her ... Mesaja git »
Hesabın Genel Resmi; Hesabın Cartsız Curtsuz Hali, Sadece Orijinal Oyunlar; Battlefield 4 Premium Kont... Mesaja git »
iPhone 5S Şarj için yardım! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Telefonu düzelttim biraz. Arkaplan uygulamalarını felan kapattım şimdi %50 şarj 4 saat kullanım 12 saat beklemede gitti.... Mesaja git »
iPhone 5S Şarj için yardım! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Mecbur powerla gezecem o zaman :) Kaç mAh'lık yeter sence ?... Mesaja git »
iPhone 5S Şarj için yardım! konusunu başlattı (bir yıl önce)
iPhone 5S'in şarjı 30 dakika kullanım da %6 azalıyor. 4 saat Wi-Fi ve uygulamaları full kullandım parlaklık yarıdaydı, %80 şarj azaldı. Bu ne derece n... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] GTA V 60 TL - RCSG Kayıtlı
Alıcı: djodesa
Tarih: 8 Temmuz 2016; 2:19:52
Yorum
Teşekkürler :)
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
ASUS X550JK-X0O12D
Otomobil
Chevrolet Camaro SS, Audi A6
Mobil cihaz
Apple iPhone 5S
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
Kulaklık - Amfi
Philips

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094