Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sorry4Death
Gerçek AdBayram Kevrek
Doğum Tarihi28 Nisan 1996
KonumMersin,Yenişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DH - SON Meclis Seçim Anketi başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Güzel yazı olmuş eline sağlık. Tek bir yer yanlış olmuş; Alparslan Türkeş ABD tetikçisi değildir. Muhtemelen 60 darbesinden yola çıkarak savunma yapac... Mesaja git »
Asus X550JK Laptop PUBG Hakkında konusunu başlattı (6 ay önce)
ASUS X550JK laptobumda GTX850M ekran kartı olmasına rağmen PUBG'de en düşük ayarlarda oyuna girildiği vakit 45-60 arası değişen FPS oyunda 15 dakika s... Mesaja git »
Android 7.0'da Bildirim Özelleştirme konusunu başlattı (7 ay önce)
İyi geceler. Android 7.0'da Instagram vb. uygulamalardan mesaj veya beğeni geldiği vakit bildirim yerine sadece Instagram iconu geliyor. İçeriğe dair ... Mesaja git »
Kılıçdaroğlu Belgeleri Açıklıyor [SON DAKİKA] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ol ol arkasında ol :DD Bütçe açığını söke söke* senden vergiyle daha da almaya başladıklarında durursun arkasında :DD... Mesaja git »
Yat ve pırlantada ötv sıfır, limonataya % 10 ötv geldi. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Aynen öyle Forumda çok dolanan var böyle OECD vs. batı oyunu diyen ondan yazdım öyle.... Mesaja git »
Yat ve pırlantada ötv sıfır, limonataya % 10 ötv geldi. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Gayet normal bir şey. OECD Raporu; Gelir adaletsizliğinde 3'cü sıradayız. En zengin %10, fakir tebaadan 15.5 kat daha zengin. OECD'e güvenmem ben d... Mesaja git »
Ben sana devletin iç dış borcuna odaklan demedim, olaya bak dedim. Sen o maaşını işvereninden alıyorsun. Özel sektör dışarıdan ham madde ya da hizmeti... Mesaja git »
Tamam kardeşim dolar seni ilgilendirmez zaten ya, dolar kim ki seni ilgilendirsin. Al evladım biraz ufkun açılsın; Oku anlarsın nasıl ilgilendirmiyor... Mesaja git »
Lan amın oğlu işine gelmeyince nasıl da blokluyon :DDDDDDDD Tartışma adabını öğren de gel. İkili tartışmalarda kaçamak cevaplar, ağır laflar, edebiya... Mesaja git »
ve bum, sen bunları yazarken içtiğin meyve suyuna da zam geldi D:waX:DwAX:Dwax Yaşam Kalitesinde 61. sıradasın bu arada D:WaXD:wAXW... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILMIŞTIR.
Alıcı: Batilas
Tarih: 8 Eylül 2017; 20:26:55
Yorum
Hızlı bir alışverişti teşekkürler
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] GTA V 60 TL - RCSG Kayıtlı
Alıcı: djodesa
Tarih: 8 Temmuz 2016; 2:19:52
Yorum
Teşekkürler :)
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
ASUS X550JK-X0O12D
Otomobil
Chevrolet Camaro SS, Audi A6
Mobil cihaz
Apple iPhone 5S
Operatör
Türk Telekom
Takım
Beşiktaş
Kulaklık - Amfi
Philips

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141