Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
arif32
Gerçek AdArif
İlgi AlanlarıBilgisayar,Motosiklet,Gezi
KonumIsparta
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
AXESSTEN BOYNERDE 250 TL ALIŞVERİŞE 75 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Denemek için 300 lira üzeri indirimsiz bir ayakkabı ekledim sepete. Telekom kodu düşmedi. Koşul sağlanmadı diyor.... Mesaja git »
7 GECE VİZESİZ UÇAKLI BALKAN TURU 279 EURO (Tatil.com) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de düşündüm ama hergün otobüs yolculuğu var.Toplam tur yaklaşık 1800 km tutuyor.... Mesaja git »
Migros Sanal Market 10₺ İndirim Bugüne Özel başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
İlk siparişimiverirken iyi oldu bu. Çok teşekkürler... Mesaja git »
Boyner.com.tr ve mobilde geçerli 200/40 CEPTETEBe başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Gerçekten kullanacak olan (satmayacak olan) için 1 adet kod var elimde, ilk pm atana vereceğim.... Mesaja git »
Smarnoo T652 Araç Kamerası incelemesi F/p başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
4.arac kameram da bu olsun dedik. 10 ocakta verdigim siparişim bugun geldi.... Mesaja git »
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Sıcak Fırsatları başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
BIM'e Iphone 8 geliyormuş.... Mesaja git »
gidiş 25 Aralık 2017 Antalya-Berlin dönüş 30 Aralık 2017 Berlin-Antalya Pegasus'un kendi sitesinde Süper Eko paket 585 lira, Business Flex 865 lir... Mesaja git »
Bana 2 ekim de geldi.Kampanya harici hiç kullanmayorum kartı. 5750 harca 55 puan kazan diye. dikkate bile almadım.... Mesaja git »
Teknosa'da 599 a düşmüş edit: sanırım aynı model değilmiş.... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Ben de aynı durum var.... Mesaja git »
Arkadaşları

weißstern

Antalya.Gayrimenkul
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: 1 Tb Harici harddisk (referans ilanıdır)
Alıcı: onurguner
Tarih: 13 Mart 2013; 23:53:34
Yorum
teşekkür ederım.
Genel Puan

Ürün: 1 Tb Harici harddisk (referans ilanıdır)
Alıcı: Gladiotürk
Tarih: 13 Mart 2013; 23:52:24
Yorum
Güvenilir bir satıcı. Teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113