Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cccp
Gerçek Adserkan özay
Doğum Tarihi26 Nisan ****
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 63
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 7 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
UYDUNET DEVREDENLER -- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
kablo net devir işlemleri hakkında bilgisi olan var mıdır ? yada şuan devretmek isteyipte müşteri arayan... Mesaja git »
Kablo net devir almak istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
bu bilgi süper oldu . çok teşekkür ederim .... Mesaja git »
UYDUNET DEVREDENLER -- başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
05-05-2017 tarihinde TELEKOM taahütüm bitmesi nedeniyle ; kablo net devri almak istiyorum . devretmek isteyen olursa mesaj bırakması rica olunur . İ... Mesaja git »
Kablo net devir almak istiyorum konusunu başlattı (9 ay önce)
05-05-2017 tarihinde TELEKOM taahütüm bitmesi nedeniyle ; kablo net devri almak istiyorum . devretmek isteyen olursa mesaj bırakması rica olunur... Mesaja git »
05-05-2017 tarihinde TELEKOM taahütüm bitmesi nedeniyle ; kablo net devri almak istiyorum . devretmek isteyen olursa mesaj bırakması rica olunur .... Mesaja git »
Toshiba harici hdd hiç bir şekilde görmüyor bilgisayar . driverını arıyorum bulmadım . bu sorunla karşılaşan varmı . hiç kullanmadım harddiskin ışı... Mesaja git »
ALINIK SAMSUN S7 / S7 EDGE konusunu başlattı (2 yıl önce)
hafta içi fazla vakt,m olmadığından dolayı . Bugün yada yarın elden test edip almak üzere , istanbuldan satışı olacak şekilde iPhone 6S, iPh... Mesaja git »
BUGUN YADA YARIN ALINIK 6S/ 6S + / S6 / S7 konusunu başlattı (2 yıl önce)
hafta içi fazla vakt,m olmadığından dolayı . Bugün yada yarın elden test edip almak üzere , istanbuldan satışı olacak şekilde iPhone 6S, iPh... Mesaja git »
S7 FİYATI HAKKINDA SORU başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
sayın arkadaşım teşekkürler aydınlattığın için ; bu cevaptan ben türkiye olarak durumumuzun ekonomik olarak pekde iç açıcı olmadığını çıkartırım ... Mesaja git »
S7 FİYATI HAKKINDA SORU konusunu başlattı (2 yıl önce)
Kolay gelsin beyler ; şimdi benim bir s7 alma niyetım var ikinci el sitelerine bakıyorum adam . 2400-2600 fiyat istiyor . hepsiburada da ise ... Mesaja git »
Arkadaşları

erend

easy10

wenet internet
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125