Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
amma velakin
Bir Önceki Kullanıcı Adıammavelakinbin
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 67
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Belhanda, baya uçtu yalnız.... Mesaja git »
ENPARA'DA SANAL KART NEDEN OLMALI? NEDEN ÖNEMLİ? [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
EFT ücreti yok tüm bankalara ücretsiz para yollanıyor evet. Ayrıca cebe havale de var istediğin kişinin telefon numarasını yazarak para yolluyorsun 24... Mesaja git »
Örtülü ödeneklere bir bak bakalım. Bir yüzükle geldim diyen RTE'nin servetine de bir bak.... Mesaja git »
Şu söylediğini bir kanıtla da AKP %90 oyla alsın meclisi. Kanıt nerede?... Mesaja git »
AKP dışında hiçbir parti bu kadarını yapmıyor ki AKP dışındaki partilerin o kadar parası yok. AKP yevmiye ile çevre illerden adam toplayıp mitinge gö... Mesaja git »
Yevmiyeleri kesecek.... Mesaja git »
KABLONET [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Evet hocam kesin bilgi BTK kararı ile 2019'un ilk günü itibariyle AKN kalkıyor. Paketler tamamen sınırsız ya da kotalı olacak artık. Modem ücreti ... Mesaja git »
Çok faydalı bir konu. 5650TT modemimi bridge modunda Wi-Fi dağıtmak için kullanıyorum ancak asıl modemden gelen İnterneti normal ethernet portundan b... Mesaja git »
ENPARA'DA SANAL KART NEDEN OLMALI? NEDEN ÖNEMLİ? [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
El değiştirmeden önce bozmaya başlamıştı aslında hiçbir avantajlı kampanyası yok artık maalesef. Olsa da ayın Enparalısı engeli var. Diğer bankaların ... Mesaja git »
ENPARA'DA SANAL KART NEDEN OLMALI? NEDEN ÖNEMLİ? [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
İlk çıktığı dönemden beri Enpara kullanan biri olarak bu özelliği ben de çok istiyorum. Sürekli İnternetten alışveriş yapan biri olarak çok işime yar... Mesaja git »
Arkadaşları

MaXiLoPeZ

napolyon07

d.yigit

isitmen

tecnikadamoguz01

coolfighter

nazarka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Hergün geçerli Red 2.bilet hediye kodu
Alıcı: dvrm155
Tarih: 12 Kasım 2016; 19:51:33
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş oldu arkadaş ilgili birisi cep telefonunu verdi anında hallettik...
Genel Puan

Ürün: N11 22/75 indirimli hesaplar toptan
Alıcı: kaanhoca
Tarih: 11 Kasım 2016; 20:27:09
Yorum
teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Ulusoy %50 indirimli otobüs biletleri
Alıcı: wurtz
Tarih: 8 Kasım 2016; 14:58:58
Yorum
Genel Puan

Ürün: Galatasaray digiturk play taraftar paketi
Alıcı: Okan_mersin
Tarih: 7 Kasım 2016; 12:10:26
Yorum
digiplay taraftar paketi alındı sorunsuz arkadaş.yardımcı oldu.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Takım
Galatasaray
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.207