Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kanunisezer
Gerçek Ad 
KonumIsparta, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evde döküm yapmak için metal başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Aynen bu yöntemi deniyorum ağırlıkta artma oluyor mu hocam şuan kalıba döktüm polyesteri Katalizör iyi ayarladıysam yarına donar... Mesaja git »
Evde döküm yapmak için metal başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Kurşun filan gerçekten cok yoğun ve kötü kokuyor. Soğuk döküm yapıcam polyester içine metal tozu katarak ağırlığı arttırabilir miyim?... Mesaja git »
Evde döküm yapmak için metal konusunu başlattı (26 gün önce)
Arkadaşlar özkütlesi yüksek erime sıcaklığı düşük bir element arıyorum. Kurşun elementi döküldükten sonra şeklini kaybediyor mu kırılgan mı bilgisi ol... Mesaja git »
ÇİFTLİK BANK MAĞDURLARI ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Birader bizde bunu biliyoruz. Umutsuz insan mı olur ? Umut ediyoruz işte. Nasıl şu sıralar gençler kyk borçları için tt çalışması yapıyorsa bizimkide ... Mesaja git »
Geyik yapacak arkadaşlar lütfen diğer konuya geçsin. Kayyum atanması gündemde böyle bir durumda üyelerin zararı karşılanıp bütün hayvanlar devlete kal... Mesaja git »
Yıl 2005'miş gibi bu konuya mesaj at başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
beyblade g-revolution bitti çok güzeldi arkadaşlar. Brooklyn gerçekten çok güçlü bir beybladeci acaba beyblade 4 çıkar mı ne zaman çıkar ?... Mesaja git »
28 k para yatırdım. İçeride 3-5k arasında para kaldı ana paradan.... Mesaja git »
Uygulama tanitmak isteyenler BURAYAAA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
yeni eklenen linklere oy ve yorum yapıldı. Lütfen yorum oy yapmayan yapsın arkadaşlar. Benim gözümden kaçan birisi varsa bana mesaj atabilir hemen yor... Mesaja git »
Uygulama tanitmak isteyenler BURAYAAA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Uygulamayı 2-3 kez açıp 5 yıldız ve yorum yapıldı. Yorum ve puan veren herkese aynısını yapabilirim.... Mesaja git »
Yabancı oyunu değil TÜRK oyunu konusunu başlattı (bir ay önce)
bugün yeni yapıtığım oyunu size tanıtmak istiyorum. Oyunumun adı keeper. Voodoo adlı oyun yapımcısının yaptığı oyunu ben yaptım. 2 haftada 1 m inen oy... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078