Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kanunisezer
Gerçek Ad 
KonumIsparta, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 41 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HP 15-BC202NT Sorunlar ve Sorularım konusunu başlattı (10 gün önce)
Merhaba arkadaşlar ssd takmak istiyorum. bu ssdyi tam donanımlı kullanabilir miyim ? Bilgisayardan genel olarak memnunum fakat wifi kartında bir sorun... Mesaja git »
Hackintosh kurmayı düşünen arkadaşları bilgilendireyim ; Cihazımda şuanda Sierra Windows 10 ve linux kurulu. 3 ünü tek hddye kurabildim. Linux ve wind... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Zamanında atibayı eleştirenler şimdide bu adamı eleştiriyor. Kesinlikle iş yapicak.... Mesaja git »
Bu PC nasıldır 1700 bütçe başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam sadece lol oynuyorum o laptopda... bu videoya bakabilirsiniz. O laptoptaki ekran kartı ile oynanan oyunlar ve fps değerleri mevcut. Aynı ram ve... Mesaja git »
Salim Ünsal Adlı Şahıs Hakkında !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sitesini inceledim. dreamweaver ile hazır html css şablonu ile oluşturulmuş gibi. Okadar amatörceki midem kalktı dolanırken. Dolanırken dediğim 3-4 sa... Mesaja git »
Sdü Mekatronik Müh 3. sınıftayım. Bende merkezi sistem ile yine Sdü Bilgisayar müh geçicem. Bugün başvurumu yapıcam. Öğrenci belgesi dilekçe ösys sonu... Mesaja git »
Ramin etkisi elbette var ancak bir ekran kartı kadar önemli değil. Mesela 940m 8gb li laptop yerine 950m 4gb tercih ederim.... Mesaja git »
silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok kötü üzücü bir hikayen var hocam. Herkes kendi hayatını en zor sanmasa dünyaya hayata daha iyi tutunur. Arada böyle hayatları dinlemek insanın hay... Mesaja git »
benim fikrim 4 gb ramin yeticeği ki 80 tl verip 4 gb daha alıp servise taktırabilirsiniz. Açık dünya dediğiniz mmorpg tarzı oyunlar ise ( Metin 2) Ded... Mesaja git »
Hocam Ram oyunların loadingini etkiler. 4 gb ram ile 8 arasında sadece bekleme süresi farkı yaşarsınız.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125