Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kanunisezer
Gerçek Ad 
KonumIsparta, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 11 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Malesef internetin upload hızı 40 :( 1.5 gb lik boyutu 2 haftaya upload eder heralde . Teşekkürler hocam... Mesaja git »
Neden benimki bukadar kötü hocam ? :( Ayın laptop.. http://store.donanimhaber.com/47/62/5c/47625c24c72e6dd2b380781c3231ac5a.png Bu p... Mesaja git »
Videoyu pcden mi çektiniz ? Çekerken fps düşmez mi ? Hangi uygulama ile çektiniz hocam ? Elinize sağlık bende 15.6 ekranlısı var eğer fps düşmeden çek... Mesaja git »
Hocam ekran kartı 1050 insan 100den daha fazla bekliyor yanlışmıyım ? Attığım videoda nasıl 220 üstü alıyor adam. 960m var onda. 100 gerçekten az bir... Mesaja git »
Evet biliyorum ama lolde malesef 100 e kadar iniyor hiç birşey anlıyamadım bu işten... Diğer büyük oyunlarda sorun yok normal ancak bu lolde hep bir s... Mesaja git »
https://www.youtube.com/watch?v=fRSERYakBn8&t=426s hocam farklı laptop ancak aynı böyle görüntü farkettiyseniz karanlık. Bu videoda böyle görünce soru... Mesaja git »
Hocam nasıl ince ayar yapılcak ki? Baya kurcaladım bulamadım ben... Mesaja git »
Sarj 10 saat dayanıyor harika diye almayın sarj 10 saat dayanması için ucak modunda guc tasarrufunda pil tasarrufu açık ışığı kısık olmali. Guc tasa... Mesaja git »
Harikasınız. Mükemmel bir hediye bu...... Mesaja git »
Hocam kız arkadaşımda samsung 720p ekranlı laptop var. Onda gayet parlak. Açıkcası beni pek rahatsız etmiyor ancak sorun gibi hissediyorum. Fallout 4... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.096