Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kanunisezer
Gerçek Ad 
KonumIsparta, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Mayıs 2016
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YEPYENİ BİR HAYATA YELKEN AÇIYORUM KARDEŞLERİM! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bende yazılımcıyım :) Google play ve windows markete oyun ve uygulama yazıyorum... Yazılım için günlerini vermelisin hocam. Günde 1 saat ayırdığın zam... Mesaja git »
YEPYENİ BİR HAYATA YELKEN AÇIYORUM KARDEŞLERİM! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu uzun yazının son maddesine keşke zebani ekleseydin... Mesaja git »
0 negatif kana ihtiyaç var çok acil konusunu başlattı (7 gün önce)
Arkadaşlar Sözlümün Dedesi İstanbul Acıbadem hastanesinde yatıyor. Çok acil 0 negatif kana ihtiyaç vardır. lütfen yardım edin. İletişim numarası: 0545... Mesaja git »
Bu PC nasıldır 1700 bütçe başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benimde bütcem bu şekilde. Kız arkadaşıma alıcam sadece lol oynuyor. Lolü kasmadan açar mı bu ? İnternette fps değerlerine baktım güzel bir karta benz... Mesaja git »
FIFA 17'li ORİGİN HESAP ÇEKİLİŞİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
beni ekle... Mesaja git »
ŞEHRİNİ MUTANT EJDERHAYA KARŞI KORU SSLİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güzel bir oyun fikri aslında hocam. Levelli olucak. Her level farklı tür objeleri koyarak mutan ejderhayı engelleyeceğiz. Güzel ...... Mesaja git »
çimlerinde yatılabilen bir üniversite başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Isparta Süleyman Demirel çim dolu. Git bakalım 3 dakikada 10 karınca 7 hamam böceği ve 3 tane uçan Hamam böceği saldırısına uğra bu ozentilikten vazge... Mesaja git »
Mekatronik Mühendisliği 3. Sınıftayım Bırakıcam başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yatay geçişi ağustosta yapicagim icin yaz okulunu yapmamın bana etkisi olmaz. Çünkü sayılabilecek dersleri geçtim. Yaz okulu ile alabildiğim dersler b... Mesaja git »
21 Yaşımda Tıpa Başlamak Mantıklı Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende şuanda Mekatronik Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Bölümü malesef sevmedim. Ve bu yaz merkezi ile gerekirse sıfırdan Bilgisayar Mühendisliğine... Mesaja git »
Mekatronik Mühendisliği 3. Sınıftayım Bırakıcam konusunu başlattı (bir ay önce)
Seviceğimi düşünerek bu bölümü seçtim. Fakat okadar alakasız saçma işler oldu ki okuldan soğudum. Makinenin yüzde 80 kısmını kapladığını bilmiyordum. ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141