Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lord Joker.
Bir Önceki Kullanıcı AdıDarkWarrior.
Gerçek Ad 
MeslekÖğrenci - İngiliz Dili ve Edebiyatı
İlgi AlanlarıEdebiyat,Sinema,UFC,NBA,Futbol,WWE,Oyun Konsolları
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları14
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Lucescu ve Dick'in alakası yok Dick ligi falan tanımıyordu hiç, Luce ise bu ligi avcunun içi gibi biliyor ve çöp oyunculardan bile verim alma özel... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Lucescu Dick'i 3 kere cebinden çıkarır, takıma taktik çalıştırmayan adamı Luce ile bir tutan var Umarım Lucescu'yu alır... Mesaja git »
Vitor Pereira Takip Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Burası Türkiye'nin en büyük forumu hocam, ancak yine de Vitor Pereira'nın böyle bir şeyden haberi olduğunu sanmıyorum. Açıkçası iletişime geçmeyi... Mesaja git »
Perisic için 55-60 mı? Inter dalga geçiyor olmalı... Mesaja git »
Advocaat: Bu takımla üçüncülük çok büyük başarı! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Adam güncel futbolu takip etmiyor sanırım, kafası 10 sene öncede kalmış, hala Meireles'i, Diego'yu müthiş topçu sanıyor... Mesaja git »
Nasıl saçmalıyormuşum ben ? sen şuna ''sen gerçekleri söyleyince sinirleniyorum'' desene Kadronun çok iyi olmadığını ben de dile getiriyorum 2 sez... Mesaja git »
Başakşehir'in 2.olduğu ligde 3.yüz ve bu kadronun kalitesi 3.lük öyle mi ? Vay Fenerbahçem vay, Advocaat nasıl bir algı yaratmışsa taraftar adamı... Mesaja git »
''Zorlandığımız bir karşılaşma oldu. Zorlandığımızı da son maçalrda görüyoruz. Ancak iyi bir takımla da oynadığımızı belirteyim. Maçın özeti açıkçası ... Mesaja git »
Oynamayacaksınız... Mesaja git »
Ne köy olur, ne de kasaba....olsa olsa Köybaşı olur başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben hala nasıl futbolcu olduğuna dair sorulara yanıt bulamamışken bir de nasıl Beşiktaş'ta oynadığını sorgulayamam, bakın Beşiktaş'a 5.5 milyon euroya... Mesaja git »
Arkadaşları

Shuwetza

Batman

112600

S. Hawking

MatejMitrovic

ByCrusader9

Lauren Cohan

Themistokles

death stroke

Mantalitee

Tam Bir Kapalı Kutu

Dominator0

armeereg

ozgurbosnak23
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Dünyadan Futbol
Manchester United FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.160