Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lord Joker.
Gerçek Ad 
İlgi AlanlarıEdebiyat,Sinema, Basketbol ,Futbol,Oyun Konsolları
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 41
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları20
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DONANIM HABER DIL OGRENCILERI[2018][ANAKONU] başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Ne eksiğin var her şeyden önce bunu bilmelisin dostum. Gramer mi, Cümle Tamamlama mı kelime eksikliği mi, hangisinden yanlış yapıyorsun en çok ?... Mesaja git »
uemafia Bu Yıl Bizim Takımlarımıza Nasıl Çelme Takacak? başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Fenerbahçe'ye karşı dopingli futbolcu oynatıldı, sesleri çıkmadı. Bebek denen tetikçiyi verdiler bir de üstüne. Bunların ötesi olmaz en azından...... Mesaja git »
Asamoah'ı alan çok iyi iş yapmış olur. Yönetim boş anadolu topçuları söz konusu olduğunda ''transfer çalımı'' diye yarışa gireceğine Asamoah gibi bize... Mesaja git »
Evet Bernard Mensah. Çok beğenmiştik o maç çok iyi hatırlıyorum yorumları Yeni Appiah, bunu da alalım diyorduk da Atletico kapmıştı... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Satılik : WWE 2k18 Secondary hak Diğer hak : Forumda (Mr. Walter White nickli üyede) Amerika Psn'den alındı Fiyat : 40 TL ( olab... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam sezon başından beri ben de böyle söylüyorum. Kadromuz kalitesiz falan değil, sadede puzzle'ın 1-2 parçası eksik, onlar da tamamlandı mı çok raha... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | EUROLEAGUE VE TBL DUBLE ŞAMPİYON ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu takım daha da iyi olacak. Bu sene de şampiyonluk gelecek inşallah Rahatca uyuyabilirim artık, emeğinize sağlık güzel takım... Mesaja git »
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | EUROLEAGUE VE TBL DUBLE ŞAMPİYON ! başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
3.Çeyrek ezdik bildiğin Aman bu sene alışkanlık haline gelmiş şu 4.çeyrekte batırma hastalığımız nüksetmesin. Nazar değmesin çok iyiyiz... Mesaja git »
Dünyanın en güzel takımı gerçekten müthişsiniz Sloukas bugün bambaşka oynuyor... Mesaja git »
Arkadaşları

Shuwetza

RIDANES

112600

Mr. Pink

Draco0

S. Hawking

NorveçliMühendis

ByCrusader9

Lauren Cohan

Themistokles

Kovalenko

death stroke

saner08

Mantalitee

Tam Bir Kapalı Kutu

Dominator0

armeereg

ozgurbosnak23

QUA7ESMA

schmeiblak
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Dünyadan Futbol
Manchester United FC

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156