Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mehmetlutfualp
Gerçek AdMehmet Lütfü ALP
Doğum Tarihi18 Şubat 1992
Meslekİnşaat Mühendisi- Öğrenci
KonumGaziantep,Şahinbey
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vodafone RED avantajları başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
a verilmiştir. teşekkürler... Mesaja git »
Vodafone RED avantajları konusunu başlattı (bir ay önce)
Hızlı iletişim için Whatsapp: 05416365263 Mevcutta bulunun hemen hemen tüm vodafone red avantajları bulunmaktadır. Budget araç kiralamalarında geçerli... Mesaja git »
Vodafonede calisiyorum varsa sorulariniz alayim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benim sorum şu. Ben 2 hafta önce red pass 15 tarifesine geçtim. MH ile görüşmemde spotify premium ücretsiz olduğu söylenildi ve daha sonradan böyle bi... Mesaja git »
Red 15 Düşler Kulübü hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şimdi bu engel raporu ile hat sahibi aynı kişi olmak zorundamı? akrabalarımdan birinin raporunu kullanıcı oymuş gibi gösterme imkanım varmı acaba?... Mesaja git »
İphone 7+ (nakit) konusunu başlattı (4 ay önce)
Telefoncu değilim şahsi kullanım için iphone 7+ alınacaktır 1 adet. Kayıtuz ve sıfır ve açılmamış olması tercihimdir. 128 gb olması gerekiyor. Kayıts... Mesaja git »
eğer kampanya bitmediyse 2 adet seri numaram mevcut. ticari değil sistemde kullanılabilir. uygun fiyata yardımcı olabilirim... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
İsteyen olursa makul bir fiyata 2 adet garantisi bitmiş ticari olmayan kullanıma hazır seri no mevcut.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Magnum kodum var şimdi aldım cornetto olan varsa takaslayabiliriz. Pm lütfen... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) KAMPANYA UZATILDI 15 MAYIS başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Magnum harici koda ihtiyacım var verebilecek arkadaşlara teşekkür ederim... Mesaja git »
Hala 2 kodum var satılık bilginize. Benim tam olarak 16.gün yatmıştı hesabıma... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Clash of Clans
Mehmet Alp

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.140