Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pavlovski
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Aradığınız Samsung'un? kendi browser'ı ise aşağıdaki linkten beta versiyonunu indirebilirsiniz. Ben GM 5 plus'ta kullanıyorum gayet düzgün, stabil çal... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bence de sizinki ufs.... Mesaja git »
★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Almadan nasıl anlayabilirsiniz bilmiyorum kapalı kutu satılıyor açıp test yaptıracaklarını sanmam. Tam bir kumar. Androbench yazılımı ile test yaparsa... Mesaja git »
Arkadaşlar paylaşıldı mı bilmiyorum Huawei firmasi p10 modelinde çeşitli tiplerde depolama birimi kullanmış (emmc ufs vs.) ve işin can sıkıcı yani maa... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Tüketicinin korunması hakkında kanun 56/3'ü deneyin bence benim de bir kez sarardı değişim oldu yine olursa ben bu hakkımı kullanmayı düşünüyorum.... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
4g de geç aldı hem de 1 ay 10 gün diyorsun ama adam 42 gün diyor zaten senin bahsettiğin süre aşılmış?? Ayrıca insanların bu telefonu alma sebebi günc... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ocak güncellemesinden sonra şarj olurken "hızlı şarj oluyor" yazısı çıkmaya başladı sizde de durum böyle mi?... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Rica ederim benim arkadaş mi5 kullanıyor ben de onda görmüştüm bangez... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
hocam iki parmağınızla bildirimi aşağı kaydırmayı dener misiniz o şekilde olabilir... Mesaja git »
hocam global rom yükledikten sonra bu sorunun devam edip etmediğini yazar mısınız youtube'da bi kaç incelemede de aynı şeyi görmüştüm... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.063