Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Audi383848
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
A101 Sömür Sömür Bitmez başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 ay önce)
A101 Samsun işçilerinin adım adım sendikal faaliyetler ile haklarını geri alma hikayesi burda arkadaşlar. Okurken gurur duydum. İşçi sınıfı en güçlü s... Mesaja git »
Sakarya Meydan Muharebesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
İşte vatanımız bu türlü zorluklarla kurtuldu.... Mesaja git »
MEB 2016-2017 örgün eğitim yıl sonu istatistiklerini yayımladı. İstatistiklere göre, ilkokullarda okullaşma oranı son 10 yılın en düşük seviyesine ine... Mesaja git »
AKP nin 15 Yılda Yaptıklarının Özeti başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
https://onedio.com/haber/ilkogretimlerde-okula-gitme-orani-son-10-yilin-en-dusuk-seviyesinde-786133... Mesaja git »
iPhone 8'in Türkiye'de Vergilerle Birlikte Fiyatı ! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
5000 TL telefon mu olur?Ne hale geldik bu tarz telefonlar Polonya'da asgari ücretle 1,2 ayda alınıyor.Bizde asgari ücretlinin yemeden içmeden 3 aydan ... Mesaja git »
Erdoğan: En parlak beyinlerimizi Batı'ya kaptırıyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ayrıca zamanında YÖK öğretmen liselerinden mezun olanların neticesinde öğretmenlik isteyenlere ek puanı kaldırması sonrası çok uzun bir geçmişi olan A... Mesaja git »
Akp Türkiye'sinde Üniversite mezunlarının dörtte biri işsiz başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Yani diplomalı işsizler her tarafta.Daha bu sorunu gideremiyoruz.Sonra niye insanlar yurtdışında okumak istiyor.... Mesaja git »
Büyüme var tamam da hisstemediğimiz sürece neyin büyümesi olur bu?Kgf kredileriyle büyüdüğümüz söyleniyor.... Mesaja git »
Yahu burası Türkiye başka ırkların olaylarını izliyoruz.Şunları ülkemde görmek utanç verici.... Mesaja git »
Türkiye yılın ikinci çeyreğinde %5,1 büyüdü başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Önemli olan bize yansıması bir de bu büyümeyi kgf (kredi garanti fonu) kredileri destekliyordu.3.çeyreği beklemek lazım.... Mesaja git »
Arkadaşları

LordOfKing09

TheDifference35

sev7nn

zero fear
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250