Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
smartms
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Donanımhaber'de unutamadığınız olaylar,konular ve üyeler ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Linkleri var mi hocam... Mesaja git »
Donanımhaber'de unutamadığınız olaylar,konular ve üyeler ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sahiden yok mu konuyu bulacak bir yigit ? Bir arkadas bulmus sagolsun... Mesaja git »
İnternet Hızımı Geçebilecek varmı_? (Edit 4:Turknet aradı) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Var, 4.5g Turbo hizinda Turkcell, Yer: izmir karsiyaka, platinum paket ayda 90 tl Not: Kota dolmadan yapilmis hiz testi.... Mesaja git »
Elektrikli otomobillere MTV geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Baska ulkelerde cevre dostu diye nerdeyse vergiden muaf olan elektrikli araclarin vergisinin artirilmasinin izahi nedir merak ediyorum.... Mesaja git »
Bu migros ve şoklarda axxess chip para kullanmak tam karın ağrısı. Son 1 sene içinde Bügüne kadar 30 dan fazla şok yada migros mağazasında denedim, ço... Mesaja git »
Hocam sorun buyuk ihtimalle dediginiz gibi. Cunku 3d secure ekranina gecerken, daha ekran gelmeden bankadan onay gelmedi hatasi geliyor. Hocam t... Mesaja git »
Hocam 3d secure ekrani gelmeden, islem onaylanmiyor daha. Yank sms girme ekrani hic cikmadan hata veriyor... Mesaja git »
Ben enpara ile yemeksepeti nden bir turlu siparis veremedim. Her denememde , bankadan onay gelmedi uyarisi aliyorum. Sorunu enpara musteri hizmetlerin... Mesaja git »
Sigortam.net'e güvenmeyin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fiyat alirken, telefondaki kisi hem kasko hem zorunlu sigorta icin turkiyedeki bulabilceginiz en dusuk fiyati verdik dedi. Bikac acenteye de sordukta... Mesaja git »
Hocam selam, Hem adios hem play kartiniz varsa, play karta yuklenen puaniniz silinir mi ?... Mesaja git »
Arkadaşları

ramazan94
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102