Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jeosem
Gerçek Ad 
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Platin paket no akk gerçek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
hmm tamam teşekkürler... Mesaja git »
Platin paket no akk gerçek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arkadaşlar süperonline tarifelerde fiber akıllı paketlerde kota miktarı girilmiş bu miktarı geçince internet duruyor doğrumu anlamışım, dereceli hız ... Mesaja git »
Superonline - Mayıs 2017 AKK'sız Abonelere Gelen Teklifler Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hmm anladım görüntü kalitesi nasıl,kanal geçişleri donma?Bide telefona heralde 5 gb veriyor sanırım doğrumu biliyorum? Teşekkürler... Mesaja git »
Superonline - Mayıs 2017 AKK'sız Abonelere Gelen Teklifler Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arkadaşlar merhaba turkcell tv plus kullanan varmı,nasıl? 5 i bir yerde ve dört dörtlük paket arasında kaldım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.... Mesaja git »
TürkTelekom'dan TürkNet'e Geçişim başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Teşekkürler... Mesaja git »
hmm anladım ,Şu anda kablonetteyim ama ciddi ciddi türknete geçmeyi düşünüyorum, anladığım kadarıyla bu türk telekomun altyapısıyla sağlanıyor..Teşekk... Mesaja git »
Arkadaşlar çok bilgim olmadığı için size sormak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim:bizim apartmana türk telekom fiber kutusu koydu ama daha akti... Mesaja git »
An İtibari ile Türknet Hayırlı Olsun! başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Arkadaşlar çok bilgim olmadığı için size sormak istedim:bizim apartmana türk telekom fiber kutusu koydu ama daha aktifleşmedi. Ben Türknetin bu kapman... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Anladım teşekkürler... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Arkadaşlar sormayı unuttum ben teledünya üst paket abonesiyim, uydunet için geldiklerinde apatmandan eve ayrıca bi kablo çekeceklermi yoksa teledünya ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.070