Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jeosem
Gerçek Ad 
KonumAnkara, Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 11 ay önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Anladım teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşlar sormayı unuttum ben teledünya üst paket abonesiyim, uydunet için geldiklerinde apatmandan eve ayrıca bi kablo çekeceklermi yoksa teledünya ... Mesaja git »
teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba Salı günü Süperonline taahütüm bitiyor. Uydunet bağlatmayı düşünüyorum bağlatma süreci nasıl işliyor sabit telefonuda taşımak istiy... Mesaja git »
4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar merhaba bi sorum olacak cevaplarsanız sevinirim. 4.nesil Apple Tv var buna kodi yüklemek için usb -c kablosu şartmı ?( malum cihazın usb-c ... Mesaja git »
Süperonline Fiber İnternet Ankara Genel Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
Arkadaşlar Ankara'daki çalışmaları bu konuda paylaşalım. Son günlerde gördüğüm kadarıyla Tunalıya ve 100. Yıl'a döşendi. Bugün de Çiğdem mahalles... Mesaja git »
APPLE TV KULLANANLAR başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
apple tv 3 aldım bağladım ayarlardan türkçe menü ile giriş yaptım wifi bağlantıyı tanıttım. appstore türkiye kimliğimi de onayladı. karşıma sonra sade... Mesaja git »
4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir yıl önce)
arkadaşlar ürünü dün sipariş ettim bende. geldikten sonra detaylı bilgi paylaşımı ve inceleme videosu yayınlamaya çalışacağım. almış ve alacak olan ar... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben Konuşturan Maksimum Keyif Paketine geçmeyi düşünüyorum, telefon olayı nasıl? Bizim telefon Telekom'a bağlı , bu geçiş işlemleri kolaymı ?Uzun bir ... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben 1 senedir Teledünya kullanıyorum çok memnunum, bende wirelesslı medya player var netflix'de film vs. seyrettiğimde 25 Mb 150 gb yeterli olurmu... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
9.547