Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
LanTheyUse
Gerçek AdOnur
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (20 gün önce)
MI A2 LITE /REDMI 6 PRO wp grubuna girmeyi istiyorsanız bana özelden telefon numaranızı atın. ; Wp Grubuna Girmek İçin Neden Telefon Numaranızı Özelde... Mesaja git »
Nerdeyse 1 yıldır şarj görmemiş çihazı uyandırmak için ne yapmalıyım ?... Mesaja git »
İyi ki Japon araçları var başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
kimse de dememiş ki 77.200 tl ye standart 7 hava yastıklı corolla veriyorlar 1.6 life 132 beygir bu fiyata bu kalite yok ...... Mesaja git »
COROLLA HB (AURİS) sayfasına da yazdım orada bir çıkarımda bulundum biraz derlersem: Chr in advance modeli 112.250 tl, 1.2 turbo motoru corolla ya uy... Mesaja git »
2018 Toyota Auris, iki hibrit motor seçeneğiyle tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Chr in advance modeli 112.250 tl 1.2 turbo motoru corolla ya uyarlarsak corollanın advance ile life modeli arasında tam 16,600 tl fark var yani 1.2 mo... Mesaja git »
2018 Toyota Auris, iki hibrit motor seçeneğiyle tanıtıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
verso nun üretimi durdurulacak deniliyordu bu tip bilgiyi duyunca belki tnga platforumu yapıp burdada üretirler diye düşündüm.... Mesaja git »
acaba Corolla HB nin de hybird versiyonları sakarya da mı üretilecek ? konu up... Mesaja git »
1.6 atmosferik motor devam edecekmiş ama o olursa şuan kampanyada olan life modeli fiyatından 5-6 bin fazladan satılır. kampanya olmazsa yine life mod... Mesaja git »
Aslında CHR de kullanılan 1.2 turbo benzinli modeli ve 2.0 hybird modelini opsiyon olarak sunmalılar alan alır almayan kendisi bilir... Mesaja git »
★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Sony Xperia Z3 Compact Teknik Özellikleri Ekran: 4.6 inçl HD IPS + Triluminos (316 ppi) Ek Özellikler: [... Mesaja git »
Arkadaşları

SıradanÇinkoKarbonPil
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094