Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thehappyone
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Nisan 1998
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çıkmış soruları çıkarmak için ucuz fotokopici başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
üniversite yakınlarında bulabilirsin kolayca anadoluyu bilmiyorum marmara üni çevresinde vardır muhtemelen kütüphanelere de bak, beyazutta kampüs çevr... Mesaja git »
Kafayı yicem toplanın bi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
hedef için mat gayet iyi bence sınavda heyecan yapmazsan 1-2 net fazla bile gelir diye düşünüyorum obp sıkıntı ama sosyali falan biraz toparlarsan bi ... Mesaja git »
SINAVLA SİTESİNDEN AÇIKLAMA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bu sene ne kadar kötümserne kadar iyimser bilemem ama geçen sana tm-3 11k dedi 9k oldu o yüzden anlamsızca herkese öneresim geliyor... Mesaja git »
Hukuk okumaya değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Her bölümün kendine ait bi zorluğu var tabi diğerleriyle kıyaslayarak konuşmak doğru olmaz kendi içinde baktığımızdaysa zordan çok, çok çalışmayı gere... Mesaja git »
Hukuk okumaya değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
iü hukuk 1.sınıfı bitirmek üzere olarak kısa bi kaç bi şey paylaşmak istiyorum ben de, her türlü iş buluyosun bi kere. hukuk mezunu büro açıp avukat o... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (2 ay önce)
iü hukuk başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
ygs 58k türkçe 32.75/40 sosyal 23/40 mat 26.25/40 fen 3 lys 8k mat 39.75/80 (geometrisiz olunca) edeb 48.50/56 coğ 22/24... Mesaja git »
kesinlikle evet, hocalar zaten aynı yani şöyle ki tek/çift/iö olarak ayrılıyoruz ve hocalar örneğin tek ve iö’lere veya çift be iö’lere gi... Mesaja git »
geçen sene bu zamanlar edebiyat çalışıyordum ygs sonrasına bıraktığım için, matematik netlerim 35/80 civarındaydı (geometri çözmedim) integral dışında... Mesaja git »
iü hukuk konusunu başlattı (2 ay önce)
1.sınıf bugün itibariyle bitti arkadaşlar ikinci öğretimim, sorunuz varsa veya ikileminiz konuşabiliriz. iki sene hazırlandım ben de sınava hazırlanır... Mesaja git »
Arkadaşları

.Mockingbird.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.098