Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thehappyone
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Nisan 1998
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İstanbul Üniversitesi Kayıt İşlemi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bugün yaptırdım ben de öğrenci kimliği verdiler şehir dışından gelenlere istanbul kart veriyorlar. benim zaten olduğu için gerek kalmadı tabi. öğleden... Mesaja git »
HANGİ HUKUK FAKÜLTESİNE HANGİ SIRALAMAYLA GİRDİNİZ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
8918 iühf... Mesaja git »
e-kayıta gerek var mı konusunu başlattı (3 gün önce)
istanbul üni kayıt gününü yarın olarak belirlemiş bütün belgelerim hazır yarın gideceğim okula, e-kayıt yaptırmama gerek var mı öncesinde?... Mesaja git »
istanbul üni kayıt başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
up benim de kaydım yarın ben de merak ediyorum bu akbil olayı ne normalde öğrenci belgesi alıp kendimiz çıkartmıyor muyuz istanbul kartı?... Mesaja git »
Lazer Ameliyatı Oldum başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ilasik hocam 10.günümde kontrole gittim bende gayet net ancak arada bulanıyor bazen net görmediğimi falan düşünüyorum. doktorumla konuştum bunların ga... Mesaja git »
Lazer Ameliyatı Oldum konusunu başlattı (4 gün önce)
10 gün önce 7.25 gibi yüksek bir numarayla istanbulda ameliyat oldum şüpheleri olan veya merak eden ameliyat olmayı düşünenlere yardımcı olabilirim... Mesaja git »
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ- 2017 GİRİŞLİLER başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam benim statü hala online kayıt. numaramın son 3 hanesi 200den büyük olduğu için cuma kayda gidicem. e-kayıt yaptırmama gerek var mı?... Mesaja git »
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ- 2017 GİRİŞLİLER başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
yokum hocam... Mesaja git »
Yardımcı olucak birisi acil başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
iü kayıt kılavuzunda "belirtilen tarihlerde kaydını yaptırmayan öğrenciler kayıt hakkından vazgeçilmiş sayılacaktır" diye bir uyarı vardı. kayıt yaptı... Mesaja git »
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ- 2017 GİRİŞLİLER başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
445 hocam siz? bu arada öğrenci numaranızı öğrenmek için aksise giriş yapmanız gerekiyor. sanırım okul otomatik olarak bi kayıt oluşturuyor giriş yapm... Mesaja git »
Arkadaşları

.Mockingbird.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172