Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thehappyone
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Nisan 1998
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
55 OBP ILE HUKUK ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
yapman gerekenden en az 5-6k daha yukarısını hedefle bence. geçen sene bi tanıdığımın opsi 65ti 10kdan 15kya attı tm3te selçuk hukukta şimdi, benim 84... Mesaja git »
Burslar hakkında bildiklerim başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
hocam çok teşekkürler verdiğin bilgiler için bana da tev bursu için mail geldi evrakları okula teslim edip mülakata gitmem konusunda, ancak “vicdani y... Mesaja git »
Beyler tavsiyeye ihtiyacım var . başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
hocam gidiş dönüş uzun sürerse gittiğiniz her gün size rezil olur üstelik hem 4 gün diyosunuz, evde daha iyi çalışıyroum diyosunuz, evde çalışmaya 3 g... Mesaja git »
GECE ÇALIŞMAK HAKKINDA 1 TANE OLUMLU YAZI YOK başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
evdeki gürültü, dışardaki gürültü dindiği ve herkes uyuduğu oyalanıcak pek bi şey kalmadığı için gece çalışma yandaşı oldum hep, gündüz 5 saatte anlad... Mesaja git »
Mezun öğrenci akbil başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
ben de gayet kullandım hatta şu anda üniversiteye kaydolmama rağmen hala güncellemedim eskisini kullanıyorum dolum cihazlarından vizesini yaptırırsan ... Mesaja git »
HAYATINDA BUYUK IDEALLERI OLMAYANLARIN KUCUK GORMESI başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
özelden yazanlara elimden geldiğince yaptıklarımı söylüyorum ama tavsiye konusu açıcak kadar harika düzenli bi çalışmam olmadı... Mesaja git »
HAYATINDA BUYUK IDEALLERI OLMAYANLARIN KUCUK GORMESI başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
bu konudan o kadar çok çektim ki, ben aşırı çalışan değil de verimli çalışan biriydim. 2016da mezuna kaldım tm3 50k’dan çevremdekilerin bana söylemedi... Mesaja git »
Hukuk İçin Hangi Sınavlara Gireceğiz? başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
lys-1 matematik geometri lys-3 edebiyat (56 soru) coğrafya (24 soru) hukuk tm-3 puan türünden alır, tm-3 puan türü de ygs-5, lys-1, lys-3 ile hesa... Mesaja git »
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ- 2017 GİRİŞLİLER başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
hukuk dersleri ne zaman başlıyor bi bilmeyen ben miyim akademik takvim 28 eylül yazıyor ama ders programında cuma günü ders yok, ders kayıtları 27 eyl... Mesaja git »
Tarih ve Coğrafya Soru Bankası ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
coğrafyadan hem ygs hem lys fdd açık ara en iyisi bence ygsde 10 lysde 21.75 netim vardı bu sene, sınavda çıkıp da sbde çıkmayan soru yoktu... Mesaja git »
Arkadaşları

.Mockingbird.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.164