Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thehappyone
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Nisan 1998
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
gecen sene ygs cografyada yavuz tuna videolarini izleyip not cikardim kendim, fdd sb cozdum (nerdeyse tum sorular benzerdi cok yararli) lysde de ayni ... Mesaja git »
Çekilişle 9 Adet Corsair Fan Katılım Bitmiştir. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
cekilise katilmak istiyorum, simdiden hayirli olsun cikicak kisiye... Mesaja git »
KYK BURSU AÇIKLANDI başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
hocam ayni durumdayiz ancak e devlette baktigimda bulunmamaktadir diyor.... Mesaja git »
KYK BURSU AÇIKLANDI başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
hocam burs alabilirsiniz yaziyor ancak ismimin ustunde kredi no diye bi numara belirtmis simdi bana burs mu cikti kredi mi basvuruyu burs/kredi adi al... Mesaja git »
Problemler için bu 3 kaynaktan hangisini tercih edersiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
bahsettiğim oydu zaten hocam geçen sene sınava hazırlanırken çözmüştüm yaklaşık 100-150 sorusunu... Mesaja git »
Problemler için bu 3 kaynaktan hangisini tercih edersiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
gürü iyi diye duydum diğerini bilmiyorum. ama yüzdeyüzün çözümlü olması en başta çözüp temel atmak için iyi olsa da fazla kolay olduğunu düşünüyorum. ... Mesaja git »
Hukuk okumak zor mu? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
istanbul hukuk 1.sınıfım ben de zorluğu şurda, hocaları takip etmen gerek yani onlarla birlikte gitmek gerek o zaman gerçekten hem tüm konular oturuyo... Mesaja git »
Kitap tavsiye konusu - genel - başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
palmenin denemelerini biliyorum orta seviyeydi sb hakkında bi bilgim yok yanlış olmasın ama limitin coğrafya konu anlatımı (lys konuları için olanı) ç... Mesaja git »
Kitap tavsiye konusu - genel - başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Türkçe ve coğrafya için yazıyım ben de o zaman, diğerlerinde sana katılıyorum TÜRKÇE karekök sb orta seviye ama gereksiz çok fazla soru barındırıy... Mesaja git »
55 OBP ILE HUKUK ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yapman gerekenden en az 5-6k daha yukarısını hedefle bence. geçen sene bi tanıdığımın opsi 65ti 10kdan 15kya attı tm3te selçuk hukukta şimdi, benim 84... Mesaja git »
Arkadaşları

.Mockingbird.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.062