Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
thehappyone
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi10 Nisan 1998
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Nisan 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
iühf için netlerim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bence de olmuş sınavda stres yapmayıp kendine güvenirsen seneye bekleriz... Mesaja git »
TM COĞRAFYA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
fdd lys’yi baştan sona bitirmedim önemli konuları çözdüm sadece gördüğüm kadarıyla güzeldi gayet beğenmiştim onu da ama tabi benzer sorular var gibi s... Mesaja git »
TM COĞRAFYA başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
o fdd öneren 22 net yapan muhtemelen benimdir favori soru bankam herkese öneriyorum oldukça fazla soru tipi var bence çözsen çok iyi olur ama zaman... Mesaja git »
Edebiyat Seminerleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2016da sadece ordan çalıştım 0dan 40 netlere çıktım, 2017de soru çözümlerimi arttığımda 49 nete ulaştım dediğim gibi sıfırdan başlamıştım edebiyatım o... Mesaja git »
Hedef ankara hukuk netler bunlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
bu sene soru sayısı azaltıldığı için ayt edebiyatta zorlayabildiğiniz kadar zorlamalısınız bence hocam... Mesaja git »
Hukukdan vazgeçtim. Sanırım Arap dili ve edebiyatı okuyacağım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam 8 senelik hayalimdi istediğim yerdeyim, ama okurken gerçekten en iyi anladığım şey şu, sevmeden olmuyor. eğer sırf iş imkanı fazla diye hukuk ok... Mesaja git »
MEZUN TM'LER GELSİN KRİTİK YAPALIM başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
2016’da 51k yapıp mezuna kaldım, 2017’de 8k ile istanbul hukuk’a yerleştim. belki bi yararı olur diye yazayım dedim geçen sene bu zamanlarda ne yapıyo... Mesaja git »
iphone 6 ekran konusunu başlattı (4 ay önce)
su an ekranim kirik idareten ekran degisimi yapmam gerek, telefoncularda 200-300 lira para verdigimde kendileri verilen paradan cok daha ucuza bi ekra... Mesaja git »
Edebiyat konu anlatimi ve soru bankasi tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
duzenli olarak sadece edebiyat calismadigim icin bilmiyorum acikcasi sadece cumhuriyete baska derse calismadan calistim o da 10 gun surmustu... Mesaja git »
Ders çalışmaktan göz numarası ilerleme başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
lazer ameliyati olali 4 ay oldu ve bolumden dolayi surekli okumam gerekiyor. ben de bu konuyu doktoruma sordugumda yalnizca yakindan okumalar yapmamak... Mesaja git »
Arkadaşları

.Mockingbird.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109