Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tufanumur12
Gerçek AdTufan Umur Boy
Doğum Tarihi6 Şubat ****
Meslekpazarlama ve perakende
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 22
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 18 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
amd phenom 2 x4 640 SATILIK TAKASLI konusunu başlattı (19 sa. önce)
AMD Athlon II X4 640 işlemci aktif olarak kullanılmaktadır.GTA V Rainbow Six Siege CSGO Rust vs bir çok oyunu oynatıyor üst model AMD FX serisi 6100 6... Mesaja git »
Logitech X-530 5.1 Ses sistemi konusunu başlattı (19 sa. önce)
Merhaba, logitech x-530 ses sistemine ait kontrol uydusunu arıyorum. Tekliflerinizi özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz. İyi Forumlar Dilerim.Sist... Mesaja git »
Philips 3D Aktif Gözlük konusunu başlattı (19 sa. önce)
Arkadaşlar gözlük sıfır hiç kullanılmamıştır. İhtiyaç fazlasıdır. Tüm aktif panel tv leri ile uyumludur.[size=2][b][color=red]Sistem Notu : Bu ila... Mesaja git »
http://www.gold.com.tr/pioneer-x-ds301-k-alarm-saatli-radyolu-dock-hoparlor_u bu fiyata çok güzel bir kalite ve ürün. Sabah uyanma zorluğu çekenlere... Mesaja git »
MERT AYDEMİR DOLANDIRICI mı? KARAR SİZİN. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Geçmiş olsun öncelikle. O kadar pişkin birine denk gelmişsiniz ki yorumları okudum suratına tükürseniz Ya RABBİ ŞÜKÜR diyebilecek kadar basit birine.... Mesaja git »
Hepsiburada.com rezalet mi dolandırıcılık mı siz karar verin ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
aynı durumu bende yaşadım. Bir ram aldım sıkıntılı çıktı. Ne iade aldılar ne değiştirdiler bahaneleri güvenlik bantının açılmış olması. O bant açılmad... Mesaja git »
hocam merhaba , patlama sorunun sebebi içerisinde bulunan 18650 pil kaynaklıdır. Eğer onu LG hg2 ya da Sony vtc 6 ile değiştirirseniz ve pilin dış... Mesaja git »
böyle bir rehberi hiç üşenmeden sırf bize yardımcı olmak adına iş ve özel hayatınızdan vakit ayırıp çok güzel bir şekilde anlatım yaptığınız için size... Mesaja git »
666.Mesajıma Ulaştım Şeytan İçerir başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
tek tek bu kadar mesaj yazarken sıkılmadın mı ? :)... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
TT artık yeterrrrrrr. Bak TÜrknet'i azıcık örnek al örnek. İNŞAALLAH şöyle 2-3 bin abone yapar da türknet diğerleri de imana gelir.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Kingston HyperX Savage 8GB 3000MHz DDR4 Ram
Alıcı: Guaddro
Tarih: 10 Mart 2017; 2:07:02
Yorum
Sorunsuz Alışveriş için teşekkürler.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Steam
tufanumur12
TV
LG
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Bose
Tablet
MOTOROLA
Notebook
Apple
GPS, Navigasyon
Navitech
Game Center
TUFANUMUR12
Dünyadan Futbol
Galatasaray
İşlemci
AMD
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109