Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tufanumur12
Gerçek AdTufan Umur Boy
Doğum Tarihi6 Şubat ****
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 20 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Amazon Cyber Monday fırsatları başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Bırakın arkadaşlar bu tarz düşünceleri adamların bize sunduğu bir ton içeriği sağlaya bilmek için ne masraflar yapıyor. Tv kanallarında vs istediğimiz... Mesaja git »
AMD FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz + ASUS M5A97 R2.0 AMD konusunu başlattı (22 sa. önce)
Oc yapılmamıştır. FİYAT SONDUR. İstenirse ram de var elimde. Sadece sistemle birlikte satılır. Anakart ve CPU birlikte satılacaktır ayrı satışı yokt... Mesaja git »
Amazon Cyber Monday fırsatları başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Ya bu kadar düşman olmayın arkadaşım bir şeylere. Referanslı link verdide seni zarara mı uğrattı adamlar. Ne olmuş yani onlar yönlendirmişse. Bu kad... Mesaja git »
Aracımın Ekranı çalındı... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
büyük geçmiş olsun hocam ne diyeyim ki Allah Belalarını versin demekten başka bir şey gelmiyor elimden.... Mesaja git »
Aracımın Ekranı çalındı... başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Dostum geçmiş olsun. Eskiden arabayı komple çalarlardılar. Şimdide işlerine yarayan parçaları çalıyorlar. Bu nasıl bir rahatlık anlamadım.İnsanlar art... Mesaja git »
Dostum çok geçmiş olsun. Ben bir teknoloji marketinde çalışıyordum . İstanbul sancaktepe de mağazalar arası ürün gönderirken ya da arızalı müşteri ser... Mesaja git »
silinebilir konusunu başlattı (6 gün önce)
Arkadaşlar ürün sıfırdır. 3 yıl Asus Türkiye garantili. Ayrıntılı Link : Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.... Mesaja git »
(SIFIR) SilverStone Tundra Serisi TD03-LITE başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Aorus RX580 XTR 8G incelemesi "En hızlı RX580 mi?" başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
inceleme çok güzel ellerine sağlık burak tam istediğimiz bilgiler de bu fiyata alınır mı ? orası muamma ... Mesaja git »
.... başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
dostum vazgeçme be 5 yıllık eşinden bahsediyorsun. Gerekirse git kapısında yat bekle. Son kez bir konuş. Ama ne yaparsan yap ne kendine ne de eşine a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Kingston HyperX Savage 8GB 3000MHz DDR4 Ram
Alıcı: Guaddro
Tarih: 10 Mart 2017; 2:07:02
Yorum
Sorunsuz Alışveriş için teşekkürler.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Steam
tufanumur12
TV
LG
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Bose
Tablet
MOTOROLA
Notebook
Apple
GPS, Navigasyon
Navitech
Game Center
TUFANUMUR12
Dünyadan Futbol
Galatasaray
İşlemci
AMD
Modem
TP-Link

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.154