Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HyperXCrossfire
Gerçek AdDogancan Sagiroglu
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe ! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Haritanin sağ tarafına doğru küçük bir havaalani var. En sağda kumsalda da uzun bir düzlük var oralarda kapisilabilir. Haritanin en kuzeyinde 1 adet k... Mesaja git »
★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe ! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Forzathlon mağazasında olacak sadece sanirim. İleride yine çıkarsa forzathlon mağazasında çıkar. Çıkan araçları kaçırmayın derim. Açık arttırmada ... Mesaja git »
★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe ! başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Yoldaki araçlarla yarışma olayı var yine ama konvoy özelliğini kaldirmislar. Sizin dediginiz durum, online girdiginizde oluşuyor. Ai araclardan başka ... Mesaja git »
★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
O özelliği kaldırmışlar sanirim. Aradim bulamadim bende, annada da konvoy çıkmıyor... Mesaja git »
★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beklemek istemezseniz para veriyorsunuz dediginiz gibi.Belli bir sure bekleyince kendi ucretsiz toplayip haber veriyor.... Mesaja git »
★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Forza Horizon 3te ne varsa bu oyunda da var.Hatta onun üzerine konularak yapılmış, test drive unlımıted havasına girmiş iyice oyun.Özellikle harita,me... Mesaja git »
★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe ! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Forza Hub programi ile indirebilirsin. Windows bir yere kaydediyordu ama cok sacma bir yer,hatirlayamadim simdi.... Mesaja git »
Game pass pcde de geçerli. Horizon 4 standart sürümünü veriyor ama game pass. 1 yıllık game pass 200 küsür lira, onu alirsaniz 1 Yıl oynarsınız ve 1 y... Mesaja git »
155gb oldu indiriyor pasam daha, microsoft senin gibi firmayi ben... Mesaja git »
Oyunu alanlar ekstrelerini kontrol edebilir mi? Microsoft mailinde ve banka bildirim mesajinda 370tl ödendiği görünüyor ama kredi karti harcamalarina ... Mesaja git »
Arkadaşları

WalterWhite00

hashus1099

mamad

Sgt.Panda

lazselo

okgursoy

mbc32amg

CyberBot
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
2012 Hyundai i30 CRDI Style Manuel
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
HyperXCrossfire
TV
Philips
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
Samsung Note 10.1
Notebook
Asus N56VZ
İşlemci
Intel i5 2500K
Anakart
Asus P8-Z68-V
Sabit Disk
Samsung, Western Digital, Seagate
Ekran Kartı
Asus RX 480 8GB OC
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.086