Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
FadeToßlack
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi15 Ağustos ****
İlgi AlanlarıMüzik,Oyun,Donanım
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Temmuz 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları31
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YOUTUBE TİB tarafından kapatıldı [ANA KONU] Anket geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Hey yavrum benim özgürlükler ülkesine bak hele... Mesaja git »
Başbakan Erdoğan nasıl ve neden yalanladı ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Yok canım öyle şey olur mu bizim boşbakanımız güçlü ve büyük bir adamdır. Obama direkt hee sen nasıl istersen recebim demiştir. Bence obama yalan... Mesaja git »
Almanyada Yasayan Veya Yasamis Arkadaslar Yardim başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Memleketindeki başka bir köye çalışmaya gidiyormuşsun gibi yazmışsın. Irkçılık,almanca,kültür gibi kavramları da düşündün mü gitmeyi karar verirken? O... Mesaja git »
PS4 1350 lira ??? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Garanti belgesini görmek istediğini söyle ilk önce öyle alacaksan al. Çünkü avrupa'dan gelen cihazların garanti belgesi türkiye'de geçmiyor di... Mesaja git »
turkler muslumanligi secmeseydi acaba daha iyi bi uerde mi olurduk... başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Şayet dinsiz olsaydık -ki tarihte dinsiz diye sayabileceğimiz bir uygarlık yok sanırım- otoriteyi sorgulamaya yönelik daha iyi eleştirilerimiz olurdu/... Mesaja git »
Of birader işte apple hater'ları apple'a "çok model çıkartıyorlar,salaklar da her yıl yeni modelini alıyor bunlar hep kapitalizmin oyunu" diye apple... Mesaja git »
Ben çıkarmıyor mu diyorum? apple'a laf atanlar aynı şekilde samsung'a da kızacaklar mı onu diyorum.... Mesaja git »
KEPLER 22b yeni bir dünya? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
İmkansız değil sadece zor. Dediğim gibi ufak bir şehir büyüklüğünde kendi ekosistemini oluşturmuş bir gemiyle seyahat edilebilir. Bilimkurgu kitapla... Mesaja git »
KEPLER 22b yeni bir dünya? başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Okumayı bilmiyorsun değil mi? ışık hızına ulaşan bi gemimiz olsaydı diyorum. Şu an ışık hızına ulaşabiliyor muyuz sence?... Mesaja git »
Arkadaşları

Hunter_one

venomtrk

Rietveld

_Dominic_Toretto_

HuNTeR_1907

kittyhunter

chinpoko

superdestek

brampr

Flywer

Anadolu Kartalı

Henry Dorsett Case

mehmet328

V1CT0RY

Arsenic

The Jolly Joker

Eren

:::LasVegas:::

Lord De Seis

sahafiec

Etkisizeleman

Slp

RCox

DRACON1C

Mizansen

She Is Of Ren

Kraven

dudewithafez

Plunder

Real-Gamer

BeylerBeyi35
Pano

Anadolu Kartalı
9 Mart 2009; 16:33:35
Kişiliği sağlam,enerjik , yenilgiyi kabullenmeyen ,kendine toz kondurmayan,asi fakat bi okadarda iyi huylu kişilik :)
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Hayranlık cehaletin kızıdır. İnsanlar ancak anlamadıklarına hayran olur ve taparlar-Jean Meslier
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Masaüstü
Hakkında

[Nirvana][PlaceBo][Metallica][Muse][Sex Pistols]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.375