Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BerilHatipoğlu
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek AdBeril Hatipoğlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sınava yeniden hazirlanmak istiyorum ama.. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Bu sene ilk senemdi universitede. bolumu oylesine acikta kalmamak icin yazmistim acikcasi artik cekemiyorum.Yatay gecis yapmayi dusunuyorum ama yatay ... Mesaja git »
Gunun Sorusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Niye denemedin?... Mesaja git »
5. bölümü izliyorum. Bu Can Manay ne iğrenç ne şerefsiz ne psikopat bir herifmiş ya. Umarım Sadık bey onun altını üstüne getirir. Pis herif!... Mesaja git »
Duygusuzluk sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Herkes her şeye aynı tepkiyi vermez zaten. Ona göre çok sevindiricidir sana göre az. Normal bu.... Mesaja git »
Bunalımdayım... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kurtul bu hislerinden. Benim de uyumlu olduğun arkadaşlarım olmadı. Snapchat , instagram falan kullanmıyorum. Sadece facebook var ona da yılda 2 ta... Mesaja git »
Bunalımdayım... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Karı karı dedi banladılar :D Tabiki kendinize yetmeyi bilin. Bunu hem kadınlar hem de erkekler yapmalı. Sevgiye ihtiyacınız varsa da kabullenin.Her... Mesaja git »
Neden bi şey istiyoruz? İsteklerde özgür irade var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
What?... Mesaja git »
Aşk-ı Memnu VEDA (24 Haziran Büyük Final) Bittiii başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Finalde ne ağlamıştım be. Keşke Adnan ölseydi.... Mesaja git »
Dinler ve Mantık başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ateist erkekler mi daha düzeysiz yoksa müslüman erkekler mi?... Mesaja git »
İnanmadınız veya dinden çıktınızda ne değişti ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Şuan dünya üzerindeki bütün dinler silinse keşke. İnsanların aklı,ruhu dinlerden temizlense. Her şey çok güzel olurdu.Ben cennetimi burada bulurdum. Ü... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.066