Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
rüzgar26
Gerçek AdTayfun Özdağ
Meslekemekli ve tehlikesiz red :)
İlgi AlanlarıDremboks Linux yazılımlar ve Tv teknik konular
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Mart 2016
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmeniz... Mesaja git »
PHILIPS HT 2163 B SES SİSTEMİM VAR OPTİK BULUTUT HDMI BAĞLANABİLİYOR ANCAK OPTİC VE HDMI BAĞLANTIM OLDUĞUNDA TV KUMANDASI ETKİN OLMUYOR .BULUTUT İLE D... Mesaja git »
Nerede o var onu arıyorum işte kayıt süresini belirleyeceğimiz yer belkide... Mesaja git »
Kayıt yapmak istiyorum TV Hılevel 950 şöyle uyarı veriyor ''Daha fazla zamanlıyıcı eklenemez -Hiç bir program bilgisi yok'' daha önce kayıt yaparken ... Mesaja git »
Yayın kalitesi ile ilgili olabilir hocam teşekkürler pvr giray hocamın dediği gibi pek kullanışlı değil demek tıme shiftten zamanlama yaparak kayıt ya... Mesaja git »
Resimdeki vestelin 9300 modeli kumanda şu an satışta ve 20 TL. HILEVEL 48 UHD TAM UYUMLU Demek istemiştim.... Mesaja git »
vestel 9300 ve fiayatı 20 tl hılevel 48 birebir uymaktadır mimleon... Mesaja git »
Muhteşem analiz ve yorum teşekkürler arkadaşım.Daha önce Pıhlpıs kullandım inanın bin pişman olarak zorla il ticaret mahkemesi ile değiştirip Vestel 9... Mesaja git »
[b][color=#CC0000][center]★★★ Yazılım yüklemek Riskli Bir işlemdir.Aşağıdaki anlatımlar tavsiye niteiğinde olup yükleyip yüklememe... Mesaja git »
timeshift=öteleme 2 saat maks deger var orada iste. bu deger izlediginiz kanaldan kanala degismez. DİYORSUN GİRAY HOCAM DEĞİŞİYOR 30 M OLUYOR BAZ... Mesaja git »
Arkadaşları

giraygokirmak
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
İLİM İLMİ BİLMEKTİR İLİM KENDİNİ BİLMEKTİRY.E

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078